متفرقه

هفته مد و پوشاک شانگهای ۲۰۲۰ ، به دلیل ویروس کرونا لغو شد!

ویروس کرونا توانسته تاکنون تأثیرات غیرقابل‌انکار خود را بر روی اقتصاد جهانی و به‌خصوص مشغول کردن اقتصاد و نیروی عمومی کشور اژدها یعنی چین به خود را نشان دهد. حتی می‌توانیم تأثیرات این ویروس بر روی صنعت پوشاک و مد را نیز مشاهده کرده و به‌خوبی ببینیم که چگونه این صنعت نیز به‌راحتی از این ویروس خطرناک، تأثیر منفی گرفته است.در همین راستا، رویداد مربوط به هفته مد و پوشاک شانگهای ۲۰۲۰ که از قبل این‌گونه برنامه‌ریزی‌شده بود تا در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۰ یعنی حدود یک ماه و نیم دیگر برگزار شود، فعلاً لغو شده است. دلیل این لغو برگزاری نیز همان ویروس کرونا بوده است.

 برای زمان فعلی، هفته مد و پوشاک شانگهای ۲۰۲۰ ، به زمان نامشخصی انتقال داده‌شده است. درواقع هفته مد و پوشاک شانگهای، یکی از مهم‌ترین رویدادهای موجود در این صنعت، در حوزه جهانی بوده و است. به همین خاطر یکی از افراد برگزارکننده این رویداد مد، گفته است که آن‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند تا با شرکای تجاری‌شان برای بهبود هرچه بیشتر کمیت و کیفیت و فائق آمدن بر سر چنین مسائلی، از طریق یک ارتباط نزدیک به توافق برسند.

هفته مد و پوشاک شانگهای 2020

این وضعیت اضطراری در کشور چین که منشأ آن از شهر ووهان ایجادشده است، تاکنون منجر به لغو و موکول شدن چندین رویداد مختلف در این کشور شده است. به همین خاطر، اکنون مسئولان چینی بااحتیاط کامل و مراقبت‌های فراوان در پی قرنطینه کردن افراد بوده و از برگزاری چنین رویدادهای بین‌المللی جلوگیری می‌کنند تا مانع از پخش شدن ویروس کرونا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *