متفرقه

همکاری برند اسکچرز با شرکت تایرسازی گودیر برای ساخت اسنیکرهایی متفاوت و مدرن!

برندهای فعال در صنعت پر جنب‌وجوش پوشاک اگرچه هر یک ویژگی‌های و شرایط منحصربه‌فرد خود رادارند اما برای آن‌که بتوانند در این بازار، رقابتی، قدرت فروش خود را حفظ کنند، باید با کالکشن هایی جذاب و مدرن برای سلیقه‌های مختلف، محصولاتی را تولید کنند تا بیش‌ازپیش، به محبوبیت نزد طرفدارانشان برسند.

اکنون نیز برند اسکچرز (Skechers) با یک شرکت لاستیک‌سازی مطرح در سطح جهان بانام گودیر (Goodyear)، همکاری و تعامل کرده تا بتواند مجموعه جدید و جذابی را برای یکی از مهم‌ترین قسمت‌های بدن یعنی پا، بسازد. در واقع با این همکاری شرکت اسکچرز و گودیر ، می‌توانیم شاهد کفش هایی باشیم که نه تنها در قسمت طراحی و به‌اصطلاح استایل، خاص و منحصربه‌فرد هستند، بلکه از نظر استقامت، دوام و کارایی نیز یک سرو گردن از رقیبانشان، بالاتر هستند.

فن‌آوری مدرن به‌کاررفته در کفش های شرکت اسکچرز ، اگرچه در ابتدا، تنها برای کفش های مخصوص دویدن، به‌کاررفته بود اما اکنون به طیف وسیع‌تری مانند کفش های اسنیکر (Sneaker) هم رسیده اند. کاربرد این کفش ها اسکچرز و گودیر در سال ۲۰۲۰، می‌تواند به سبک زندگی ورزشکاران و حتی کفش های مخصوص کار بانوان و آقایان و حتی نمونه‌هایی مناسب برای کودکان نی، راه پیدا کند.

در این کفش ها، از یک فن‌آوری لاستیکی جدیدی استفاده‌شده است که توسط این شرکت لاستیک‌سازی، توسعه‌یافته و درون خود، شامل یک پلیمر مخصوصی است که از روغن گیاهی دانه های سویا استفاده‌شده است. نتیجه استفاده از چنین مواد اولیه خاصی، می‌تواند در بالا بردن دوام کفش ها در مدت زمان طولانی استفاده، چسبندگی فوق‌العاده بر روی تمامی سطوح و همچنین پایداری مناسب در شرایط آب و هوایی مختلف، بسیار موثر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *