اخبار

رایحه ای خنک و جدید از برند رگالین ترکیه؛ اسپید او وتیور

شاید این بتواند خبر خوبی برای کسانی باشد که از رایحه گیاه خس‌خس یا همان وتیور (vetiver) خوششان آمده و آن را همچون یک دوست خوشبو، در زندگی خودشان، قبول کرده‌اند. در سال گذشته میلادی یعنی سال ۲۰۱۹، یک رایحه جدید بر اساس سلیقه بیشتر مشتریان و علاقه‌مندان به این نت‌ها عرضه شد که نام اسپید او وتیور رگالین (Spade of Vetiver Regalien)، برایش انتخاب‌شده بود.

این رایحه جدید در شهر استانبول ترکیه و توسط شرکت رگالیون، رونمایی و عرضه شد. این عطر ترکی توجه زیادی را به سمت خود جلب کرد و تونست درست مانند تمامی رایحه‌های که توسط برندها و شرکت‌های بزرگ، تولید و عرضه می‌شوند، مشتریان جهانی خود را پیداکرده و به بازارهای جهانی نیز راه پیدا کند. برای مثال، بازارهای بزرگ و پررقابتی مانند آمریکا، فرانسه، اکوادور و ایتالیا ازجمله بازارهای هدف این برند و این عطر بوده‌اند.

اسپید او وتیور

نکته خاص و جالب‌توجه در مورد «اسپید او وتیور» این است که این رایحه، یک ترکیبی از نت‌های خوشبو، نمکی و دریایی گیاه وتیور است.درواقع بر اساس گفته‌های برند این رایحه جدید، این ترکیب همان چیزی است که می‌تواند حس خوب با طبیعت بودن و استشمام آن از طریق یک بطری کوچک را حس کرد و درون آن از آکوردهایی استفاده‌شده است که می‌تواند توجه هرکسی را به سمت خود جلب کند. در ماه‌های گرم سال، زمانی که آسفالت‌های خیابان، مانند یک کوره آجرپزی داغ می‌شوند، این رایحه خنک و خوشبو، می‌تواند یکی از بهترین دوستان شما قلمداد شود.

اسپید او وتیور

هرم نت های اصلی

نت‌های بالایی: گریپ‌فروت، نت‌های دریایی، هِل و هوای تازه

نت‌های میانی یا قلب نت‌ها: گل شمعدانی، نمک، گیاه سیپرس یا زربین (Cypress)، گل مریم

نت‌های پایه: خس خس یا وتیور هایتی، خس‌خس جاوا، پاچولی یا نعناع هندی، اُپوپوناکس (opoponax)

این رایحه در بطری‌های ۵۰ میلی‌لیتری باقیمت ۱۹۰ یورو توسط این برند به فروش می‌روند که در زیر می‌توانید هرم مربوط به نت‌های اصلی آن را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *