اخبار

عطر اسپریتز ونزیانو ؛طعمی متفاوت و رنگارنگ با جدیدترین رایحه برند ایتالیایی!

برند ایتالیایی فعال درزمینهٔ مُد و پوشاک بانام Tuttotondo به‌تازگی و در چهارمین ماه از سال ۲۰۲۰، یک کالکشن جدیدی را موسوم به عطر اسپریتز ونزیانو (Spritz Veneziano) رونمایی کرده است. فلسفه وجودی و طراحی این رایحه بر این اصل استوار است تا هر فردی که قصد لذت بردن از لذت‌های زندگی را داشته و نمی‌تواند در مقابل زیبایی‌های طبیعت وزندگی، مقاومت کند، بتواند این کالکشن را یک دوست خاطره‌انگیز تلقی کند.اما جدای از فلسفه وجودی این کالکشن که خودش، داستانی بی‌انتها از زیبایی‌های نت‌های اصلی را درون قلب خود می‌بیند، برند ایتالیایی برای هرچه جذاب‌تر شدن این رایحه‌ها، از طراح معروف، جیو پاستوری (Gio Pastori)، برای طراحی نقش و نماهای بیرونی کالکشن در نظر گرفته است.

درباره این رایحه رنگارنگ

این مجموعه جسور و رنگارنگ که می‌تواند روحیه هرکسی را به‌خودی‌خود شاد کند، برای استفاده روزانه افراد چه درزمینهٔ زیبایی‌شناسی و چه تقویت روحیه و شادتر شدن استفاده می‌شود. فرمولاسیونی که برند سازنده برای این کالکشن استفاده کرده است، بر پایه گیاه ریواس چینی (rhubarb) بوده که باقابلیت آنتی‌اکسیدانی خود و در کنار آکورد پوست درخت اهل پرو که می‌تواند اثرگذاری عمیق در رفع مسمومیت داشته باشد، می‌تواند به جذاب‌ترین حالت ممکن خود برسد. همچنین طراح این کالکشن برای رساندن پتانسیل آن به سرحد نهایی خود، از عصاره پرتقال که می‌تواند تولید کلاژن را تسریع کرده و بافت‌های پوست را بازیابی کند، استفاده کرده است.

عطر اسپریتز ونزیانو

درنهایت باید گفت، ادوتویلت اسپریتز ونزیانو یک رایحه گیرا، آروماتیک و جذاب بوده که می‌تواند همچون کاتالیزوری برای شادمانی و حس خوب متفاوت بودن را به انسان ببخشد.

نت‌های اصلی عطر اسپریتز ونزیانو (Spritz Veneziano):

نسخه : ۲۰۲۰

لیمو، پرتقال، عنبر، وانیل، مُشک، پروسکو (شراب سفید ایتالیایی)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *