اخبار

چای ، یکی از نت های اصلی و جذاب برند تازه تاسیس برند استیت او مایند !

نت‌های اصلی به‌کاررفته در هر رایحه‌ای که توسط برندهای مختلف، طراحی و تولید می‌شوند، می‌توانند از آکوردهای چوب و مرکبات گرفته تا رایحه‌های خوشبویی ازگل‌های رنگارنگ و چرم و ادویه‌جات، متفاوت باشند. درواقع، همین نت‌های اصلی یا هرم سه‌گانه از نت‌های استفاده‌شده در هر عطری است که درست مانند امضای تخصصی، برای هرکسی متفاوت بوده و می‌تواند اثرگذاری و جذابیت خاص خود را داشته باشد.

چای نیز که در دنیا، بیشتر در کشورهای آسیایی استفاده می‌شود، پتانسیل این را دارد که بخواهد در یک رایحه خوشبو، نقش‌آفرینی خود را داشته باشد. برند فرانسوی موسوم به استیت آو مایند (State Of Mind) که در سال ۲۰۱۷، توسط خانم کاتیا بالاندینا (Katia Balandina) افتتاح شد، اکنون رایحه چای را با طراحی هنرمندانه عطرهایش، پیوند زده است.

برند استیت او مایند

برند استیت او مایند ، کالکشن شامل ۱۰ رایحه متفاوت را رونمایی و تولید کرده است که در سال ۲۰۱۹، آخرین نمونه از این خط تولید، به سبد محصولاتشان افزوده شد. این برند فرانسوی، همچنین برای معرفی رایحه‌های خود که چای، حرف اول را در آن ها می‌زند، از یک فضای جذاب بانام هرم سه‌گانه بهره می‌گیرد که می‌تواند حس فلسفی، هنری و ادبی هریک از رایحه‌هایش را با تاریخچه‌ای جذاب از این گیاه پرکاربرد و دوست‌داشتنی یعنی چای، یک جا، کنار هم تجمیع کند.

برند استیت او مایند

برند استیت او مایند ، همچنین در مورد رایحه و کالکشن خود تا به اینجا گفته است: «عطرها، فراتر از نگاه سمبلیک ما به لذت دنیایی، برتری و ثروت، می‌توانند اثرگذاری بسیار قدرتمندی بر روی روح و جسم انسان داشته باشند. این رایحه‌های هیجان‌انگیز و خاص، می‌توانند خود را به‌صورت عالی، در این مجموعه جدید نشان دهند. چای، همان ماده اولیه‌ای است که می‌تواند حس خوب خوشی، لذت و انرژی را برای شما به ارمغان آورده و آرامش را نصیبتان کند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *