متفرقه

راهکار تد بیکر برای مقابله با COVID-19 ؛ کالکشن آنلاین

برند بریتانیایی «تد بیکر»(Ted Baker)، فعال در صنعت پوشاک و مُد، هم‌اکنون، یک پلتفرم جدیدی را بانام «تدز بازار»(Ted’s Bazaar) راه‌اندازی کرده است. یک پلتفرم پاپ-آپ آنلاین که نسخه‌های تولید محدود محصولات این برند را به نمایش گذاشته و عرضه می‌کند. درواقع راهکار تد بیکر برای مقابله با COVID-19 ، بنا به گفته خود برند بریتانیایی، این است که صد درصد سود حاصل از آن را به «چالش‌های جاری و آینده» جهان در زمان حال حاضر که کشورهای دنیا درگیر پاندمی covid-19 هستند، اختصاص بدهد.

این پلتفرم آنلاین که مراحل طراحی آن کامل شده است، قرار است در اولین روز از ماه می سال ۲۰۲۰(کمتر از یک هفته دیگر)، نخستین کالکشن خود را که یک مجموعه سه محصولی با طراحی تد بیکر است، به نمایش بگذارد. هر سه این محصولات به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که بتوانند با اوضاع کنونی جهان در دست‌وپنجه نرم کردن با ویروس کرونا، مطابق داشته باشند. یک رنگین‌کمان زیبا که نشان از امید بوده، یک اموجی تشویق و درنهایت نیز تی‌شرتی با نوشته (Home Hope Love) به معنای خانه، امید، زندگی.

بر اساس گفته‌های این برند، برچسب قیمتی این محصولات نیز از ۵ پوند برای برچسب‌های به‌اندازه کاغذ A4 تا ۲۵ پوند که به همراه چند محصول جانبی دیگر ارائه می‌شوند، قیمت‌گذاری شده‌اند. تنها هدف از راه‌اندازی این بستر اینترنتی و راهکار تد بیکر برای مقابله با COVID-19 نیز، کمک به خیریه‌هایی است که در شرایط نابسامان کنونی، درگیر کمک‌رسانی به آسیب دیدگان ویروس کرونا هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *