اخبار

جدیدترین رایحه کالکشن سریسیر ؛ادوتویلت جذاب و خوشبو با طعم شکوفه های بهاری گیلاس

هر رایحه‌ای داستان زندگی و جذابیت خود را داشته که باید در مسیر زیبای استشمام منحصربه‌فرد خود، قدم به دنیای جدید بگذارد. حال این مسیر یا می‌تواند از کوچه‌پس‌کوچه‌های نت‌های چوبی بگذرد و یا از خیابان‌های ذهنی که در آن، انواع و اقسام گل‌های رنگارنگ و خوش‌رنگ و بو، یک جا جمع شده‌اند و زیباترین لحظات را برای مان ایجاد می‌کنند. البته در این مسیرهای خیالی، نباید از دیگر نت‌های مکمل مانند چرم و یا ادویه‌جات و دیگر نت‌های مصنوعی نیز غافل شویم که می‌توانند، بالاترین حد پتانسیل هر رایحه‌ای را به مشام انسان، برسانند.

شکوفه‌های کوچک ولی خوش‌رنگ و بوی میوه گیلاس نیز از همان آکوردهای سنتی هستند که هرساله، تحت برند لوکسیتان پروونس (L’Occitane en Provence) و با عنوان کالکشن سریسیر (Cerisier)، طراحی و تولید می‌شوند. این نت‌ها درواقع، همان زیبای فصل بهار و شروع عشق و زیبایی طبیعت را در جدیدترین رایحه کالکشن سریسیر با چنین شکوفه‌های خوشبویی، به نمایش می‌گذارند.

جدیدترین رایحه کالکشن سریسیر

حال، جدیدترین ادوتویلت جدیدترین رایحه کالکشن سریسیر بانام Fleurs de Cerisier Happy Cherry نیز همان خط‌مشی است که انرژی، شادمانی، شیرینی و سبکی چنین گل‌هایی را به ارمغان می‌آورند. کالکشنی که در بطری‌های خوش‌رنگ و دلربایی نیز جای گرفته تا بتواند ذات جذاب خود را به‌ظاهر خود نیز انتقال دهد.

نت‌های به‌کاررفته در این کالکشن نسخه محدود ۲۰۲۰

لیمو، شکوفه‌های گیلاس، آکوردهایی از چوب‌های سفیدرنگ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *