اخبار

تودی آوون ، امروز را باید زندگی کرد!

مجموعه رایحه موسوم به تودی آوون (Today Avon)، اولین ترکیب از نت‌های خوشبویی بوده است که در سه‌گانه «امروز، فردا، همیشه» و به‌عنوان یک عطر مخصوص خانم‌ها عرضه شد. رایحه‌ای که ازنظر برند سازنده و طراح آن، خود را وابسته و دل‌مشغول به عنصر «عشق» می‌داند.

بازیگر هالیوود، خانم سالما هایک (Salma Hayek)، برای به نمایش گذاشتن این سه‌گانه خوشبو که در سال ۲۰۰۴، رونمایی و عرضه شد، انتخاب‌شده بود. از آن زمان تاکنون، این مجموعه سه‌گانه، تبدیل به یک کالکشن بزرگ ۲۲ گانه (همچنین شامل سه نسخه کلن مردانه) شدند. در سال ۲۰۱۳ نیز، خانم اولیویا ویلد (Olivia Wilde) بازیگر، تبدیل به‌صورت این کالکشن جدید شده بود؛ اما این مجموعه رایحه، به‌اندازه‌ای خوب و قابل‌توجه، طراحی‌شده است که نیازی به افراد مشهور برای معرفی خود ندارد. درواقع می‌توان گفت که خود رایحه، می‌تواند مسیر موفقیتش را به‌خوبی پیدا کند.

تودی آوون

بر اساس گفته‌های برند آوون، رایحه تودی (امروز)، یکی از شناخته‌شده‌ترین عطرهای این شرکت بوده که درست مانند نامبر ۵(No.5) برند چانل یا شالیمر برند گورلین (Shalimer)، این نسخه نیز برای برند Avon، به‌عنوان یک نماد و یا به تعبیری، یک امضای تخصصی جذاب عمل می‌کند.

مجموعه رایحه تودی آوون را می‌توان یک ترکیب خوشایند و شفاف از آکوردهای گل دانست که با نت‌های دریایی و همچنین، طعم و مزه‌ای از عسل، به ترکیب نهایی خود رسیده است.

اولین نت‌های گشایشی را می‌توان ترکیبی از روغن بهارنارنج و شکوفه‌های بهاری درخت پرتقال دانست که برای هرچه جذاب‌تر شدن رایحه، با مرکبات و گل‌های خوشبو دیگر، به یک ترکیب جذاب رسیده است.

درواقع می‌توان گفت که سه نت اصلی این رایحه، به‌گونه‌ای طراحی و تکمیل‌شده‌اند که می‌توانند آن را برای یک عروس، رایحه‌ای بسیار لذت‌بخش و خوشایند، در نظر گرفته شود. رایحه‌ای که می‌تواند بوی خوش خود را به هر لباس عروسی حتی برای همراهان عروس نیز، به ارمغان بیاورد. این درست همان عطری است که می‌تواند با پرفروش‌ترین عطرهای جهان، به‌خوبی رقابت کند.

تودی آوون

هرم نت های اصلی

نت‌های بالایی: کاکتوس، فلفل سفید، فریزیا

نت‌های میانی یا قلب نت‌ها: گل رز، شکوفه‌های پرتقال، گل یاسمن، گل بامیه، استرلیتزیا، هیبیسکاس

نت‌های پایه: مُشک، سدر، نت‌های چوبی، رز، نت‌های دریایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *