اخبار

رایحه جدید تامی هیلفایگر ، یک رایحه با طعم موسیقی!

برند مربوط به حوزه پوشاک و سبک زندگی تامی هیلفایگر (Tommy Hilfiger) به‌تازگی، یک رایحه جدید مردانه‌ای را معرفی کرده است که بانام ایمپکت (Impact) شناخته می‌شود. رایحه جدید تامی هیلفایگر ،با همکاری موزیسین‌هایی مانند جیمز بی (James Bay) و وینسنت وایس (Wincent Weiss) تولید و معرفی شده است.

قرار است بازار اولیه این رایحه تازه‌وارد مخصوص سال ۲۰۲۰، کشورهای موسوم به EMEA (اروپا، خاورمیانه و آفریقا) باشد که در همین ماه مارس سال جاری، تولید و عرضه آن صورت خواهد گرفت.سپس برنامه زمان‌بندی برای فروش این محصول، پس‌ازاین بازارهای سه‌گانه مختلف در جهان، به کشورهای آسیای جنوب شرقی و همچنین آمریکای لاتین نیز خواد رسید.

رایحه جدید تامی هیلفایگر


رایحه جدید تامی هیلفایگر ، درون‌ نت‌های اصلی خود، آکوردهایی از برگ کولا (Cola) به‌علاوه آکوردهای مرکبات، نت‌های چوبی و مُشک را می‌بیند.نکته جالب، در مورد شیشه این رایحه است که قسمت بالایی آن مانند حرف T انگلیسی بوده و می‌تواند جذابیت و سهولت بیشتری برای فرد، ایجاد کند.

رایحه جدید تامی هیلفایگر-Impact

نامزد دریافت جایزه گرمی (Grammy) در رشته موسیقی که همان جیمز بی بریتانیایی باشد برای معرفی این رایحه، در کنار خواننده آلمانی یعنی وینسنت وایس به‌عنوان کسانی که کمپین معرفی این رایحه را جلو می‌برند، دیده می‌شوند.

نت‌های اصلی: آکورد برگ کولا، مرکبات، نت‌های چوبی، عنبر، مُشک، چوب آکیگالا (Akigala)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *