اخبار

تریبکا (Tribeca)؛ رایحه‌ای با طعم یاسمن سامباک فرانسوی

شهر نیویورک پرشده از معماری‌های جذاب و هنرنمایی‌هایی که هر یک، نیاز به طراحان و معماران زبده برای خلق خود داشته‌اند. شهری که نه‌تنها ازلحاظ زیبایی‌شناختی معماری و جذابیت‌های منحصربه‌فرد خود شناخته می‌شود، بلکه میزبان برندها و شرکت‌های کوچک و بزرگی درزمینهٔ رایحه‌های خوشبو نیز است.

متخصص و طراح حرفه‌ای این حوزه، خانم میشل آلمایراک (Michel Almairac)، خالق تعدادی از رایحه‌های بلاک باستری متفاوت در این شهر مانند خیابان لافایت، خیابان مدیسون و گولد کوست، اکنون جدیدترین رایحه خود بانام تریبکا (Tribeca) را به طراحی و امضای تخصصی خود رسانده است تا بتواند یک رایحه جذاب و گیرا تحویل مشتریان دهد.

برند سازنده در مورد رایحه جدید خود گفته است: «این رایحه، همان چیزی است که می‌تواند جذاب بودن، داشتن دید فلسفه گرایانه و البته جوان بودن را به‌صورت یکجا درون خود، جمع کرده است.»

 تریبکا

نت‌های بالایی این رایحه از کاکائو و فندق سبز تشکیل‌شده‌اند. نت‌های میانی یا همان قلب نت‌ها نیز با گل لوکس یاسمن سامباک از جنوب کشور فرانسه، گرفته‌شده‌اند. این در حالی است که هرم نت‌های اصلی، با چوب سدر می‌تواند به تکمیل انرژی پتانسیل خود برسد.

هرم نت‌های اصلی بود نامبر ناین تریبکا (Bond No.9 Tribeca)

نسخه ۲۰۲۰

طراح: میشل آلمایراک

نت‌های بالایی: کاکائو ابسولوت، فندق سبز

نت‌های میانی: یاسمین سامباک فرانسوی، چوب سدر

نت‌های پایه: امبروکسان (ambroxan)، کارامل، خزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *