اخبار

برند لوکس لالیک ، از کالکشن جدید سه‌گانه ۲۰۲۰ خود رونمایی کرد

برندهای فعال در صنعت رایحه‌های جذاب و عطرهای متنوع و جورواجور، هر یک می‌توانند امضای تخصصی خود را داشته و به‌عنوان طراحان و پیشتازان این صنعت، به مناسبت‌های متفاوت، رایحه‌هایی با ترکیب جدید خود را رونمایی می‌کنند. دراین‌بین و در میان برندهای عطرسازی، برخی از برندهای جزء شرکت‌های لوکس محسوب شده که نسبت به بقیه، متمایز هستند.

برند لوکس لالیک (Lalique) نیز یکی از همین شرکت‌هایی است که به‌تازگی از مجموعه سه‌گانه خوش‌طعم و بوی مخصوص سال ۲۰۲۰ خود رونمایی کرده است. این رایحه‌ها بانام‌های متفاوت، طلوع آبی، آلوی مخملی و درخشش بی‌نهایت، طراحی و عرضه‌شده‌اند. درواقع بر اساس گفته‌های طراح، این کاکلشن جدید، ترکیبی از سنگ‌تراشی هنرمندانه برای ظرف رایحه، شیمی مدرن برای ایجاد یک ترکیب بی‌نظیر، رایحه‌ای استوایی و لوکس، است.

برند لوکس لالیک

درباره کالکشن سه گانه

نسخه طلوع آبی (Blue Rise) یک ترکیب استوایی بوده که می‌توانیم در آن، نت‌های گل یاسمن و زنبق را که طراح برای نهایی شدن ترکیب به‌کاربرده است، مشاهده نماییم. در قسمت میانی و به‌عنوان قلب نت‌ها نیز می‌توانیم چوب کشمیر و مُشک را ببینیم که وینسنت ریکورد، طراح آن گفته است: «تنها ایده‌ی من و ایده‌ی اصلی من برای ایجاد رایحه طلوع آبی، دریاچه‌های کم‌عمق ولی زیبا بوده است. یک جواهر استوایی. تازه، شفاف و پرشده از حس خوب طبیعت. این درست همان رایحه‌ای است که هرکسی چه مرد و چه زن، از آن لذت برده و از فلسفه گرایانه بودن آن، استقبال خواهد کرد.»

رایحه «درخشش بی‌نهایت» نیز از ترکیب نت‌های گل رز، چوب صندل و زعفران تشکیل‌شده است. در نسخه «آلوی مخملی» نیز می‌توانیم شاهد مولکول‌ها و اجزای تشکیل‌دهنده شیمیایی باشیم که کمی با نسخه‌های طبیعی فاصله داشته و بیشتر، آزمایشگاهی هستند. کشمران (Cashmeran) و سودرال (Suederal) از همین مؤلفه‌های خوشبوی مصنوعی هستند.

کالکشن برند لوکس لالیک که از سه رایحه متفاوت و جذاب تشکیل‌شده و توسط این برند لوکس ساز، طراحی و تولیدشده است، باقیمت ۱۹۰ پوند و در بطری‌های ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی‌لیتری، عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *