اخبار

ترویکا یوشتن ؛با این رایحه منحصر به فرد و کلاسیک آلمانی،بیشتر آشنا شوید

رایحه‌های مختلفی که در سراسر دنیا طراحی و ساخته می‌شوند، هر یک با ویژگی منحصربه‌فرد و فلسفه خاصی به تولید می‌رسند. درواقع همین متفاوت بودن فلسفه‌ها و رویکردها است که می‌تواند تا این اندازه، دنیای رایحه‌های خوشبو را جذاب و پر جنب‌وجوش کند. برندهایی که در کشورهای مختلف جهان، هریک با نگرش خود، این دنیا را زیبا کرده‌اند.ادکلن آلمانی ترویکا یوشتن ۴۷۱۱(Troika Juchten) نیز یکی از همین رایحه‌های جذاب با ترکیب میوه‌ای است که در دهه ۳۰ میلادی قرن بیستم، راه خود را به سمت بازار پیدا کرد. پوسترهای ابتدایی این رایحه در همان سال‌ها، ترکیبی از عطرهای ترویکا یوشتن ۴۷۱۱ بود که مشابه دیگر رایحه‌های ادکلن توسکا ۴۷۱۱ و ادکلن کلاسیک ۴۷۱۱، بوده است. این رایحه‌ها، درواقع با نسخه‌هایی همراه شده بودند که هم مناسب خانم‌ها بوده و هم آقایان.

درواقع اگرچه این رایحه همان‌گونه که از تصاویر نیز برمی‌آید در سال‌های مختلف با چهره‌هایی جدید و متفاوت همراه شده بود اما همیشه، قرار گرفتن نت‌های پایه چوبی-چرمی و آکوردهای شرقی ازگل‌ها و آلدئیدها، به‌عنوان قسمت تغییرناپذیر رایحه، به شمار می‌آمدند.

ترویکا یوشتن

همه چیز درباره ترویکا یوشتن

ترویکا یوشتن با آکوردهای گشایشی همچون لیمو و ترنج کار خود را آغاز می‌کند و سپس به دیگر نت‌هایی همچون استوقدوس و آب‌نبات می‌رسد. روحیه سرزنده و جذاب از این رایحه سپس با آکوردهایی به‌صورت هنرمندانه ترکیب می‌شود که می‌تواند برای هرکسی، حس دژاوو این سؤال را ایجاد کند که «من این رایحه را کجا دیده بودم؟»سپس در قلب رایحه یا همان نت‌های میانی، با دارچین و میخک همراه شده که می‌تواند آکورد مرکبات را بیش‌ازپیش به تکامل برساند. این لایه از رایحه، سعی می‌کند تا بامهارت تمام، آکورد یاسمن-بهارنارنج خود را در قلب عطر به نمایش گذاشته و در قالب یک نقاب سفیدرنگ، به تماشاچیان، پتانسیل خود را به نمایش بگذارد. در همان زمان، گیاهان معطر تلخ (همچون رزماری و رایم) با همان خاصیت صمغ گونه و لاستیکی خود می‌توانند انتظار یک طبقه پایه چوبی-چرمی را به وجود بیاورند.

ترویکا یوشتن

همچنین دیگر نت‌هایی همچون سدر، پاچولی و بلوط می‌توانند به زیبایی هرچه‌تمام‌تر با پیش‌زمینه میوه‌ای، روحیات خود را به نمایش بگذارند.

هرم نت های اصلی ترویکا یوشتن ۴۷۱۱(Troika Juchten)

نت‌های گشایشی: ترنج، پرتقال، لیمو

نت‌های میانی: روغن بهارنارنج، میخک، آویشن

نت‌های پایه: سدر، مُشک، بلوط، چرم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *