اخبار, برندها

Tuberose in Silk آخرین عرضه از برند Floris London

برند بریتانیایی عطر فلوریس لندن (Floris London) در سال ۱۷۳۰ میلادی تأسیس شد و قدیمی ترین از خانواده ی عطرساز مستقل در جهان است و همچنین تنها برند عطرساز منصوب به اعلیحضرت ملکه الیزابت دوم می باشد. سخنگوی این برند راجع به هویت برند خویش می گوید: این برند به وسیله ترکیب رایحه های کلاسیک که همه قبل از سال های ۱۹۰۰ تولید شده اند و همچنین به کمک نوآوری، طیف وسیعی از محصولات جدید را عرضه کرده است، فلوریس لندن (Floris London)  با استفاده از اعتماد و تخصص خود محصولات ایجاد شده با عشق و جزئیات خاص را با الهام از احترام و فداکاری ارائه می دهد. این شرکت هنوز هم از فروشگاه اصلی خود خیابان در خیابان جرمین (Jermyn Street) لندن استفاده می کند و اکنون توسط فرزندان نسل هشتم و نهم بنیانگذار برند، خوان فلوریس (Juan Floris) اداره می شود.

در ژانویه گذشته، فلوریس لندن (Floris London) از عرضه عطر جدید خود یعنی (Tuberose in Silk Eau de Parfum) خبر داد و افزود این عطر از گل تیوب رز (Tuberose) باستانی مکزیک برای ایجاد ترکیبی منحصر به فرد که بین احساسات روحانی و جسمانی تعلق دارد الهام گرفته است. گل سفید با گلبرگ های مخملی غنی با رایحه ای اغوا کننده، به عنوان پر گل ترین و شرجی ترین گل ها دیده می شود و در عطر تیوب رز در ابریشم (Tuberose in Silk) این گل با دانه های تازه میانی، زنبق، بهار نارنج و صمغ کافور در نت های بالا به همراه یاسمن و تیوب رز (Tuberose) درنت های میانی ارائه شده است. سپس این عطر با ترکیبی از بنزوئین، نت های رزینی، شیرین و میوه ای به همراه مشک نرم و لطیف غنی می شود. عطر (Tuberose) با غلظت بالای عصاره طبیعی خالص این گل که در جنوب هند کشت می شود ساخته شده است. فقط تعداد کمی از شیشه ها به طور انحصاری و برای انتشار محدود به صورت دست ساز ترکیب شده اند.

عطر تیوب رز در ابریشم (Tuberose in Silk) فقط در فروشگاه خیابان جرمین (Jermyn Street) و همچنین از طریق وب سایت برند بریتانیایی فلوریس (Floris London) قابل دسترسی است. این شیشه با ادای احترام به گل سفید در بطری سفید با اسپری دستی ارائه شده است و هر عطر شخصاً توسط تیم عطرهای فلوریس لندن (Floris London) امضا و تاریخ گذاری شده است.

ادوارد بادنهام (Edward Bodenham)، مدیر عطر و ادکلن فلوریس توضیح داد که عطر تیوب رز در ابریشم (Tuberose in Silk) در فروشگاه خیابان جرمین (Jermyn Street) توسط عطرساز شناخته شده پنی الیس (Penny Ellis) فرموله شد و شخصاً مقداری را برای ارائه محدود تولید کرده است. نت صمغ کافور برای ایجاد برخی از ترکیبات و بیرون کشیدن حس نفسانی گل و عطر و بوی تیره تر این رایحه انتخاب شده است.

طبق گفته ادوارد بادنهام (Edward Bodenham)، نسخه نهایی ارائه شده عطر، روحیه قدرتمند شرجی به همراه محتوا و ظرافت پیچیده شده در ابریشم ملایم را ایجاد می کند.

عطر تیوب رز در ابریشم (Tuberose in Silk) در فروشگاه خیابان جرمین (Jermyn Street) لندن، انگلستان و به صورت آنلاین از طریق وب سایت به قیمت ۱۸۰ پوند برای عطر با حجم ۱۰۰ میلی لیتر به فروش میرسد.

نت های بالایی: بهارنارنج، زنبق، صمغ کافور

نت های میانی: تیوب رز(Tuberose)، یاس، فلفل صورتی

نت های پایه: بنزوئین، مشک، کهربا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *