اخبار

دو رایحه خاص ادوپرفیوم از برند کرولینا هررا برای فوریه 2020!

اکنون‌که هنوز دو ماه از سال جدید میلادی یعنی 2020 نگذشته است، برندهای مختلف عطر در دنیا در روزهای اخیر، محصولات خود را با عنوان ادوتویلت، ادکلن و ادوپرفیوم و باقیمت‌ها و نت‌های متفاوت، طراحی و تولید کرده‌اند تا بتوانند گوی رقابت را از همین ابتدای سال، از رقیبان خود ربوده و به سمت جلو، پیش بروند.

کرولینا هررا

در همین راستا، برند کرولینا هررا (Carolina Herrera) نیز دو نمونه رایحه جذاب نسخه محدود را برای ماه فوریه 2020 در نظر گرفته است.212 وی آی پی روز رد (212 VIP Rose Red) و 212 وی آی پی بلک رد (Black Red)، همان رایحه‌های جدیدی هستند که این برند برای ساخت آن‌ها، از روی VIP Rose محصول سال 2014 و همچنین 212 VIP Black محصول سال 2017 خود، الهام گرفته است. درواقع می‌توان گفت که برند کرولینا هررا ، خواسته تا برای ماه فوریه سال 2020، دنباله‌ای از آن رایحه‌های چند سال گذشته خود را با نت‌ها و ترکیبی جدید، ارائه بدهد.

همچنین از آن جاییکه رنگ قرمز برای این برند از سال پیدایش آن یعنی 1981، یک رنگ حیاتی و مهم به شمار رفته و می‌توان گفت به‌عنوان امضای تخصصی آن به شمار می‌رود، پس جای تعجبی نیست که بطری‌های سال 2020 خود را نیز با همین رنگ جذاب، عرضه کرده باشد.

کرولینا هررا - 212 وی آی پی روز رد

رایحه 212 VIP Rose Red، رایحه‌ای است که به‌عنوان عطر تند و ادویه‌دار شناخته‌شده که درون آن، از نت گل‌ها نیز استفاده‌شده است. همچنین می‌توانیم در این رایحه جذاب، نت‌های غیرمعمولی مانند، نت گوجه، آکورد شیرین تیرامیسو (tiramisu) و همچنین نت نهایی چوبی موسوم به کویین وود (queenwood) را مشاهده نماییم. این رایحه 2020 از برند کرولینا هررا، در بطری‌های ادوپرفیوم 80 میلی‌لیتری، عرضه خواهند شد.

هرم نت های اصلی VIP Rose Res 212

نت‌های بالایی: گوجه، عصاره تمشک

نت‌های میانی یا قلب نت‌ها: رز بلغاری، ادویه‌های تند، تیرامیسو

نت‌های پایه: پاچولی یا نعناع هندی، رایحه چوب کویین وود، مُشک

کرولینا هررا

همچنین دومین رایحه از این مجموعه جدید بانام 212 VIP Black Red نیز به‌عنوان یک نت تازه، فرح‌بخش، آتشین و پرهیجان معرفی‌شده است در آن می‌توان شاهد نت‌هایی مانند فلفل قرمز شیرین، افسنتین (Absinthe) و آکوردهای چرمی به‌عنوان نت‌های پایه بود. این رایحه جذاب نیز در بطری‌های 100 میلی‌لیتری ادوپرفیوم، عرضه خواهند شد.

هرم نت های اصلی VIP Black Red 212

نت‌های بالایی: فلفل قرمز شیرین، زنجبیل، هِل

قلب نت‌ها: افسنتین

نت‌های پایه: چرم، چوب درخت گوایاک (Guaiac)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *