اخبار

دولچه اند گابانا عطر ولوت مگتو را معرفی کرد

خانه عطر «دولچه اند گابانا»، (Dolce&Gabbana) که به خوبی در جریان سلیقه طرفداران خود است، هر از گاهی با معرفی عطری معروف از خانواده «ولوت» به طرفدارانش ثابت می‌کند که اهمیت خاصی به تولید عطرهای لاکچری و اشرافی می‌دهد.باخبر شدیم در همین راستا برند ایتالیایی «دولچه اند گابانا»، عطری جدید با نام «ولوت مگتو» (Velvet Mughetto) را به خانواده عطرهای «ولوت» اضافه کرده است. بوی خوش این عطر جدید و لاکچری یادآور پرتوهای گندم‌گون خورشید و جوانه‌های گل‌های خوشبوی باغچه‌های سیسیل ایتالیا است.

عطر ولوت مگتو

درباره عطر

«دولچه اند گابانا» برای این عطر جدید، سنگ‌تمام گذاشته و از «سیدونی لانچسور (Sidonie Lancesseur)، عطار خوشنام دنیای عطرسازی کمک گرفته‌ است. این عطار معروف نیز برای «ولوت مگتو» چیزی کم و کسر نگذاشته و در این عطر شاهد رایحه خوش شکوفه‌های نارنج، عطر دلنشین کشمش سیاه و رایحه دل‌انگیز فلفل صورتی هستیم. همان‌گونه که در دیگر عطرهای خانواده «ولوت» بوی موگه، رایحه غالب این عطرها به حساب می‌آید. در عطر جدید «ولوت مگتو» نیز رایحه موگه رایحه‌ اصلی این عطر است و از نت میانی این عطر به مشام می‌رسد. در کنار این رایحه‌ها در این عطر جدید و اشرافی با رایحه دلنشین نعنا هندی و بوهای چوبی سروکار داریم.

هرم نت های اصلی

بوی خوش عطر «ولوت مگتو» با رایحه دل‌انگیز نارنج، کشمش سیاه و فلفل صورتی آغاز می‌شود و از نت میانی این عطر بوی فرحبخش موگه، مگنولیا و نعنا هندی به مشام می‌رسد و در رایحه نت پایانی این عطر با بوی کشمیر و چوب صندل طرف هستیم.

بسته بندی شیک

به لحاظ شیشه و بسته‌بندی نیز برند «دولچه اند گابانا» برای عطر جدید خود خوش‌سلیقگی نشان داده و همانند دیگر عطرهای خانواده «ولوت» این عطر جدید در شیشه‌ای شیک و زیبا با رنگ سبز که وزن بسیار کمی دارد، روانه بازار شده‌ است. ادو پرفیوم «ولوت مگتو» در ظرفیت ۵۰ میلی‌گرمی بسته‌بندی شده و انتظار داریم این عطر جدید جای خود را در دل هواداران عطرهای خوش‌رایحه برند «دولچه اند گابانا» باز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *