اخبار

رایحه جدید مردانه عطر برند فلوریس برای فوریه ۲۰۲۰ ؛ ورت فوگر

تاکنون و درحالی‌که تنها کمتر از دو ماه از سال جدید میلادی گذشته است، برندهای مختلف حاضر در صنعت رایحه‌های خوشبو، به مناسبت‌های مختلفی یا سری‌های جدیدی از رایحه‌های خود و یا دنباله‌ای از رایحه‌های قدیمی خود اما با ترکیبی متفاوت و امروزی را ارائه داده‌اند.

عطر برند فلوریس با نام ورت فوگر (Vert Fougere) رونمایی شده است. برند موسوم به فلوریس (Floris) نیز به‌عنوان یک کالکشن جدید و جذاب در زمینه عطر می باشد. از پرفیوم آقای ادوارد بودنام (Edward Bodehnam)، مالک برند و تجارت فلوریس و وارث این شرکت که درواقع، فرزند تأسیس کننده این شرکت محسوب می‌شود، با این هدف که بتواند یک رایحه جدید مردانه را به‌عنوان امضای تخصصی این برند، طراحی و تولید کند، با همکاری طراح عطر، نیکولا پوزانی (Nicola Pozzani)، به تولید رسانده است.

عطر برند فلوریس

بر اساس گفته‌های طراح این رایحه جدید، عطر برند فلوریس ، درواقع همان چیزی است که می‌تواند شخصی‌سازی صحیح یک رایحه را برای شخص به وجود آورده و به‌گونه‌ای به‌عنوان یک مؤلفه زیباشناسی به کار رود که تبدیل به جزئی از وجود او شود.

درواقع می‌توان گفت که این رایحه، ترکیبی جذاب و پیچیده از نت‌های خوشبو بوده که می‌توانند در عین پیچیدگی، زیبایی و سادگی رایحه را برای مصرف روزانه، نشان بدهند. در این رایحه، می‌توانیم کنار هم قرار گرفتن نت‌های دودی و رایحه‌هایی از چوب‌های نرم را مشاهده نماییم.

عطر برند فلوریس

همچنین برای نهایی شدن ترکیب، طراح از نت‌های ترشی مانند گریپ‌فروت، ترنج، روغن بهارنارنج، زنجبیل و استوقدوس استفاده کرده تا هم بتواند احساس تازگی و نشاط را به رایحه موردنظر ببخشد و هم مدرن بودن رایحه را به‌خوبی به نمایش بگذارد.

نت‌های بالایی: قاسنی (Galbanum)، گریپ‌فروت، ترنج

نت‌های میانی یا قلب نت‌ها: روغن بهارنارنج، استوقدوس انگلیسی و فرانسوی، زنجبیل

نت‌های پایه: کشمیر، چوب سدر، عنبر، پاچولی یا نعناع هندی، نت‌های دودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *