اخبار, برندها

رایحه جدید «مقاومت ناپذیر» برند گیونچی ؛ جدیدترین شاهکار خانه مُد فرانسوی

برند نام‌آشنای فرانسوی بانام گیونچی (Givenchy) که احتمالاً تاکنون نام آن را شنیده یا از محصولاتش استفاده کرده‌اید، از سال ۱۹۵۲ که در شهر پاریس توسط آقای هوبرت دی گیونچی تأسیس‌شده است، توانسته خود را به‌عنوان یک شرکت اصیل، باتجربه و البته متفاوت معرفی کند.

رایحه موسوم به «وری ایرزیستیبل» (Very Irresistible) به معنای «بسیار مقاومت‌ناپذیر»، نیز از این قاعده جدا نبوده و از سال ۲۰۰۳ تا به اکنون، به‌عنوان یکی از ستون‌های مهم این برند فرانسوی محسوب می‌شود. رایحه‌ای که در طی این سال‌ها، با بطری‌ها و نسخه‌های متنوع و رنگارنگی برای رقابت‌پذیری هرچه بیشتر، ظاهرشده است؛ اما اکنون‌که در میانه‌های سال ۲۰۲۰ میلادی به سر می‌بریم، برند فرانسوی از یک رایحه جدید الهام گرفته‌شده از روی همان نسخه اصلی بانام ایرزیستیبل گیونچی (Irresistible Givenchy) رونمایی کرده است تا بتواند سبد محصولات خود را بیش‌ازپیش تکمیل و متنوع نماید.

رایحه جدید برند گیونچی

رایحه جدید برند گیونچی به‌عنوان یک عطری نقش بازی می‌کند که ترکیبی از آکوردهای چوبی-میوه ای و همچنین آکوردهای معطر از گل‌های رنگارنگ، می‌تواند بهترین تضادها را برای این رایحه به ارمغان بیاورند. این تضاد تا جایی زیبا و زیباتر می‌شود که نت‌هایی از گل رُز را با چوب‌های طلایی‌رنگ و عطر و بوی خاص آن‌ها، در یک رایحه تازه‌وارد، نظاره‌گر می‌شویم. این گشایش نت‌ها با گل رُز، سپس با رایحه‌ای از گلابی، کامل‌تر شده و درنهایت نیز به‌عنوان یک ستون پشتیبان، گل زنبق و نت‌های چوبی در آخرین مرحله، خودنمایی می‌کنند.

هرم نت‌های اصلی رایحه Irresistible Givenchy

نت‌های گشایشی: گلابی، آکورد دانه‌های امبرت (Ambrette)

قلب نت‌ها: گل رز، زنبق

نت‌های پایه: چوب سدر ویرجینیایی، مُشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *