اخبار

وانتد تونیک عطر جدید برند آزارو ، موجی از سرزندگی!

عطر جدید برند آزارو (Azzaro) از کالکشن «وانتد» Wanted  (به معنی تحت تعقیب) با نام وانتد تونیک  Wanted Tonic طراحی شده است. نت تندِ خوشایند و ادویه دار این محصول از زنجبیل است که یکی از مواد کلیدی در ساخت اولین نمونه‌‌های این کالکشن مثل عطر وانتد مردانه محصول ۲۰۱۶ و عطر «وانتد گرل» محصول ۲۰۱۹  (به معنی دختر تحت تعقیب) بوده است.

عطر جدید برند آزارو ، عطری برای شکستن قواعد

در توضیحات این عطر آمده:

وانتد تونیک مردانه، زیبایی شیکی به مردان در همه زمان ها می بخشد. اما چه مفهومی در پس نام این عطر وجود دارد؟ وانتد تونیک نشانگر شکستن قواعد است. همانطور که کفش کتانی دیگر این روزها خودش را به عنوان یک کفش جدید مردانه معرفی کرده است این عطر هم قواعد بازی را دوباره از نو تعریف می‌کند. وانتد تونیک مردانه عطری خنک است. به درد مردانی می‌خورد که عاشق تجربه  های جدید هستند و حاضر هستند حد و مرز های خود را تغییر دهند. برای این گونه مردان هر حرکتی، تلاشی برای رسیدن به استایل جدیدی است که آنها را خواستنی‌تر می کند. این محصول مانند موجی از خنکای سر زنده بر شما می زند. این عطر معنی تازه بودن است!

عطر جدید برند آزارو

ترکیب این عطر مردانه بر اساس نت های متضاد تشکیل شده است، نت هایی که همزمان انرژی دهنده و درخشان است. در ابتدا آکورد لیمو سنگی آبدار و اسیدی با نت میانی تیز و ادویه ای زنجبیل برجسته می‌شود. در پایان هم منظر درخشان نعناع هندی خودش را نشان می‌دهد. این ادیشن به عنوان انرژی دهنده ترین ورژن از کالکشن وانتدِ مردانه انتخاب شده است.

وانتد تونیک گرل

اما ورژن زنانه این عطر با نام «وانتد تونیک گرل» Wanted Tonic Girl هم وارد بازار شده است. در این عطر علاوه بر رایحه زنجبیل از رایحه میوه ای کیوی استفاده شده. نت های میانی هم از گل های تاتوره و میوه نخل آسای تشکیل شده است. رایحه این عطر با نت های پایه ای از گیاه بامبو، بالزامیک و لوبیای تونکا به پایان می‌رسد. این عطر به عنوان کوکتل تازه  و پر انرژی ای از نت ها معرفی شده که فریبندگی زنانه را برجسته می کند و به زنان شادی بی پایانی هدیه می کند.

این دو عطر در اندازه های ۱۰۰ میل و ۵۰ میل و با غلظت ادو تویلت به بازار عرضه شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *