اخبار

زاگنا رومن با رایحه چوب؛ یک ادوپرفیوم خاص برای فوریه ۲۰۲۰!

عطرهای مجموعه‌ای که به‌صورت کالکشن از طرف برند زگنا ایسنس (Zegna Essence) ارائه‌شده است، قرار است با رایحه جدید موسوم به رومن وود (Roman Wood) یا زاگنا رومن در همین ماه فوریه ۲۰۲۰، عرضه شود. برتری و جذابیت این دسته از رایحه‌های برند زگنا ایسنس، اکنون با نت‌های چوبی از درخت سرو و چوب کاج، به سرحد خود رسیده و در کنار این دو رایحه چوبی جذاب، رایحه عنبر طلایی نیز به آن افزوده‌شده است.

زاگنا رومن

بر اساس تعریف خود این برند از زاگنا رومن ، می‌توانیم یک ترکیب بی‌نقص از دانه‌های سبزرنگ کریستالی گرفته تا عنبر درخشان را در آن بیابیم و استشمام کنیم. مزه تند و فلفلی و سرزنده این رایحه، همان طعم خاص ترنج برند زگنا بوده که با مقدار اندکی از چوب سرو، رزماری و گل مریم، همراه شده است. درنهایت نیز یک عصاره عمیق از ترکیب نهایی، می‌تواند اثرگذاری آن را به‌عنوان یک رایحه چوبی، دوچندان کرده و به‌کل این مجموعه عطر برند زگنا، طعم و بوی تازه‌ای ببخشد.

زاگنا رومن جدید، درست مانند نمونه قبلی از همین برند زگنا، با شیشه عطر یکسانی به فروش خواهد رفت. زگنا در همین رابطه توضیح داده است که شیشه این رایحه می‌تواند نمادی از طراحی مدرن، قدرتمند و فلسفه گرایانه ایتالیایی باشد. عطری که باهنر تمام، در شیشه‌های باکیفیت و خوش‌تراش، جای گرفته و می‌تواند نماد همین تکامل طراحی باشد.

زاگنا رومن

این رایحه جدید سال ۲۰۲۰، در بطری‌های ۱۰۰ میلی‌لیتری و به‌عنوان ادو پرفیوم، باقیمت ۲۳۰ دلار، توسط این برند به فروش می‌روند.

نت‌های تشکیل‌دهنده

نت‌ها بالایی: ترنج، سرو، رزماری، گل مریم

نت‌های میانی: چوب صدر، خزه

نت‌های پایه: عنبر، وانیل و کاج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *