سرویس مندپِیکستر (پِیک تستر مندلیف)

پیکستر  سرویس جذاب مندلیف

اعتقاد ما در مندلیف  بر این است که وقتی از آنلاین شدن کسب و کارها حرف میزنیم، صرفا نباید خدمت یا محصولمان به انتخاب غیر حضوری، پرداخت آنلاین و تحویل محصول در محل خلاصه شود. یعنی صرفا تبدیل تراکنش مالی از حالت فیزیکی به دیجیتال و استفاده از سرویس های حمل و نقل مثل پست و پیک موتوری، نمی تواند به معنای کسبو کارهای اینترنتی باشد، کمااینکه با این تعریف سرویس دلیوری رستوران ها را که سال هاست از آن استفاده میکنیم و در آن از تلفن (به جای اینترنت) برای ثبت سفارش استفاده میکنیم یا تاکسی تلفنی یا همان آژانس های قدیم  را باید در زمره مصادیق تجارت الکترونیک به حساب بیاوریم.  هر چند همین ها هم نقش کلیدی در راه افتادن کسب کارهای الکترونیکی  دارد و ارائه با کیفیت شان بسیار مهم است. مندلیف نیز همیشه در تلاش برای بهترین عملکرد خود در این زمینه بوده است.

اما مهمترین عامل از نگاه ما در واقع تلاش برای بیشترین میزان شبیه سازی فرایند داد و ستد سنتی به دیجیتال است. یعنی مثلا اگر در همین حوزه کاری مندلیف یعنی عطر و ادکلن، اگر تکنولوژی انتقال آنلاین رایحه وجود داشت میتوانستیم ادعا کنیم فرایند انتخاب و خرید ادکلن را 100 درصد شبیه سازی کردیم و به طور مثال شما به عنوان مشتری از روی سایت یا اپلیکیشن ادکلن مورد نظر خود را بو کرده بعد آنرا سفارش دهید.(چقدر جذاب میشد) .

حالا مندلیف سعی دارد 100 درصد که نه، ولی هر چقدر که می تواند در راستای این شبیه سازیِ فرایند خرید سنتی گام بردارد و در اولین مرحله خودمان را جای مشتری قرار می دهیم که قصد خرید عطر را دارد. ابتدایی ترین چیزی که برای مشتری وجود دارد چیست؟ درست حدس زدید

بو کردن چند ادکلن و سپس انتخاب.

حالا در فضای دیجیتال مارکتینگ چه کاری می توان برای رفع این نیاز انجام داد؟ پاسخ مندپیکستر است.

مندپیکستر اسم عجیبی دارد ولی بسیار کاربردی است.

 

تستر رایگان عطر و ادکلن

شرکت مندلیف در نظر دارد پیک اختصاصی خود را برای ارائه تستر رایگان عطر و ادکلن به مشتری در سطح شهر تهران، بکار گیرد.

به  هر حال همانطور که گفتیم شما به عنوان مشتری ممکن است برای خرید کالایی مثل ادکلن احتیاج داشته باشید تا قبل از خرید آنرا بو کرده و بعد از اطمینان از انتخاب خود، خرید را انجام دهید. در این حالت مندپیکستر در خدمت شما خواهد بود. یعنی خیلی راحت وارد سایت شده و سرویس مندپیکستر را درخواست می دهید. روز و ساعت مورد نظر خود را انتخاب نموده و منتظر رسیدن پیکستر ما در آن زمان باشید.
آنگاه رایحه هایی را که انتخاب نموده بودید را با خیال راحت از پیکستر،  درب منزل یا محل مورد نظر خود دریافت و بو می نمایید. تا اینجای داستان همه اتفاقات برای شما رایگان است. حالا اگر در تصمیم گیری به نتیجه رسیدید یا روی سایت یا حتی به خود آقای پیکستر سفارش محصول مورد نظر خود را می دهید.

این سرویس بزودی در سطح شهر تهران راه اندازی می گردد.

dsdsds