رویه های بازگرداندن کالا :
مندلیف در راستای اعتماد به مشتری و بالا بردن رضایت وی امکان استرداد سفارش را فراهم نموده است.
طبعا این امر در صورتی امکان پذیر است که ادکلن خریداری شده استفاده نشده باشد.
برای این منظور ما در هنگام بسته بندی سفارش ، دقیقا از همان ادکلن مورد نظر روی کاغذ تستر، یک اسپری کرده و آنرا نیز به همراه محصول درون جعبه قرار می دهیم.

با این کار سه منظور را دنبال کرده ایم.اول اینکه از سالم بودن محصول ارائه شده اطمینان حاصل میکنیم. دوم با توجه به درج تاریخ ثبت سفارش روی کاغذ تستر ،مشتری متوجه میزان ماندگاری ادکلن انتخابی خود خواهد شد.
همچنین به مشتری این امکان را می دهیم با بو کردن کاغذ تستر دیگر احتیاجی به باز کردن ادکلن خود نداشته باشد تا در صورتی که تصمیم به عودت آن گرفت از شرایط بازگرداندن خارج نشود.

با ذکر همه این توضیحات، اگر تصمیم به عودت کالا داشتید ، می توانید حداکثر ظرف مدت 7 روز بعد از تحویل، در پنل کاربری خود در قسمت سفارش ها وارد شده و به مشاهده سفارش های خود بپردازید .
آنگاه هر قلم از اقلام موجود در سفارش خود را انتخاب کرده و درخواست استرداد را برای آن با توضیحات لازم ثبت نمایید.

کارشناسان مندلیف در کوتاه ترین فرصت با شما صحبت کرده و وضعیت درخواست شما را رسیدگی خواهند کرد. در صورت تایید کارشناس محصول مورد نظر یا به صورت حضوری توسط مشتری در محل شرکت و یا از طریق ارسال با پست یا پیک، تحویل شرکت خواهد شد و در صورتی که خدشه ای به آن وارد نشده باشد با درخواست استرداد شما موافقت گردیده و به شماره حساب اعلامی شما ،مبلغ مورد نظر عودت داده خواهد شد.