روش‌های ارسال

محصولات مندلیف به انتخاب شما مشتریان عزیز می‌تواند از طریق یکی از ۳ حالت زیر به دستتان برسد؛ که شما می‌توانید روش مورد نظرتان را در انتهای فرآیند خرید و پس از تکمیل سبد خرید خود انتخاب کرده و سپس به درگاه پرداخت الکترونیک متصل شوید.

ارسال رایگان با پست پیشتاز

با انتخاب این گزینه تمامی بسته‌های شما در روزهای عادی (به استثناء تعطیلات رسمی و پیک کاری در روزهای تخفیفات فعال) ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش، بسته‌بندی و به پست پیشتاز تحویل داده می‌شود. لازم به ذکر است که هزینه ارسال با پست پیشتاز برای خریدهای بالای ۵۰۰ هزار تومان رایگان بوده و در غیر اینصورت سفارش شما عزیزان مشمول ۴۰ هزار تومان هزینه ارسال می‌شود.

ارسال فوری با تیپاکس

انتخاب این روش ارسال، گزینه خوبی برای عزیزانی است که ساکن شهرهایی غیر از تهران هستند و تمایل دارند سفاش خود را ظرف مدت کمتر از ۳ روز دریافت کنند. در صورت انتخاب ارسال سفارش از طریق تیپاکس، شما هیچ گونه هزینه ای را مستقیم به مندلیف پرداخت نمی‌کنید؛ و هزینه آن به صورت پس کرایه توسط مامور تیپاکس از شما دریافت می‌شود. شرکت تیپاکس مدعی می‌شود که بسته های شما عزیزان را میانگین ظرف مدت ۴۸ ساعت به دستتان برساند.

 

نحوه محاسبه هزینه در این روش به وزن بسته و مسافت مقصد شما از تهران بستگی دارد و این مبلغ برای هر سفارش می‌تواند متغییر باشد.

ارسال فوری با پیک (فقط برای شهر تهران)

تمام عزیزان ساکن مناطق ۲۰ گانه تهران می‌توانند پس از ثبت سفارش ظرف مدت ۳ الی ۲۴ ساعت (غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی) عطر خود را دریافت کنند. با توجه به افزایش قیمت پیک‌های موتوری سطح شهر این گزینه یک انتخاب اقتصادی و سریع برای عزیزانی است که مایل‌اند سفارش خود را ظرف مدت ۲۴ ساعت دریافت کنند. هزینه این نوع ارسال پس کرایه و درب منزل توسط شما پرداخت می شود.

 

در این روش پیش از ارسال کالا، سفیر مجموعه با شما تماس گرفته تا حدود زمان ارسال را به اطلاع تان برساند. به منظور اهمیت زمانبندی سفارشات در این روش و پایمال نشدن حق خود و دیگر عزیزان، خواهشمندیم شماره تلفنی در قسمت مشخصات اعلام نمایید که امکان پاسخ گویی به آن برایتان فراهم باشد.

بدیهی است در صورت عدم پاسخ به تماس مکرر سفیر مجموعه برای هماهنگی ارسال، ارسال شما به روز کاری بعد منتقل خواهد شد. و در صورت عدم حضور برای دریافت کالا در محل و بازگشت آن با احترام هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتریان عزیز خواهد بود.

استفاده از سرویس مندپیکستر

برای آگاهی بیشتر از خدمات تست عطر درب منزل می‌توانید به صفحه خدمات مندپیکستر وارد شوید. این ویژگی عطر مندلیف که برای خرید آسان‌تر مشتریان عزیز و  فقط برای ساکنین شهر تهران در نظر گرفته شده است؛ این سرویس شامل ۵۰ هزار تومان هزینه می‌شود.