اخبار

با عطر جدید برند ویکتوریا سکرت از کالکشن بامبشل بیشتر آشنا شوید

هر برندی که در صنعت رایحه‌های خوشبو مشغول فعالیت است، باید به‌منظور ماندن در گردونه رقابت و هم پای رقیبان خود پیش رفتن، به مناسبت‌های مختلف و در بازه‌های زمانی گوناگون، رایحه‌های جدید و کالکشن های تازه‌وارد خود را رونمایی و عرضه کند. از این طریق، هم می‌تواند عمق محصولات خود را بیشتر کند و هم طرفداران و مشتریان جدیدتری را به سمت خود جذب کند.

برند موسوم به ویکتوریا سیکرت (Victoria Secret) نیز از این قاعده جدا نبوده و در نیمه اول سال ۲۰۲۰ میلادی، جدیدترین رایحه بانام بامبشل پارادایس (Bombshell Paradise) خود را به کالکشن بامبشل، اضافه کرده است. البته این برند، تنها به ترکیب نت‌های اصلی جدید در این رایحه، دل‌خوش نکرده است و برای هرچه جذاب‌تر شدن محصول تازه‌واردش، یک بطری جدید نیز در نظر گرفته است. رنگ بطری عطر جدید ویکتوریا سکرت از نارنگی سبک تا صورتی مرجانی متغیر بوده که نمای جذاب و روحیه بخشی را به فرد، هدیه می‌دهد.

عطر جدید ویکتوریا سکرت

در اولین طبقه از هرم نت‌های اصلی یا همان نت‌های گشایشی عطر جدید ویکتوریا سکرت از کالکشن بمبشل این برند، می‌توانیم گریپ‌فروت و کشمش بی‌دانه را به‌عنوان اصلی‌ترین بازیگران این طبقه، مشاهده کنیم. سپس کافی است تا قدم در قلب نت‌های اصلی گذاشته و ترکیبی لذت‌بخش از گل سوسن را با آکوردی از چوب‌های خشک‌شده معطر، نظاره‌گر باشیم. چوب کاج ایتالیایی نیز به‌عنوان مهره کلیدی در هرم نت‌های اصلی این کالکشن، می‌تواند تازگی و متفاوت بودن را در کنار گل‌های استوایی و گریپ‌فروت، به فرد، ببخشند.

هرم نت‌های اصلی رایحه ادو پرفیوم بمبشل پارادایس-نسخه ۲۰۲۰

نت‌های گشایشی: گریپ‌فروت، کشمش بی‌دانه سیاه

نت‌های میانی: گل سوسن، گل‌های استوایی

نت‌های پایه: آکوردی از چوب‌های خشک‌شده معطر، چوب صنوبر (کاج) ایتالیایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *