اخبار

معرفی عطر زنانه ایفوریا بلاش ؛رایحه ای جدید و جذاب از برند کلوین کلین

هر یک از برندهای حاضر در صنعت رایحه‌های خوشبو، برای خود نسخه‌ها و کالکشن های جذاب و متنوعی رادارند که نام و برند آن‌ها با استفاده از همی محصولات خاص تعریف می‌شود. درواقع همین متفاوت بودن است که می‌تواند برای مثال، برند ورساچه را با هوگو باس و برند بولگاری را با برند کارتیر متمایز کند. برندهایی که طراحان و افراد سرشناس موردتوجه خود را به کار می‌گیرند تا بتوانند به سودآوری و شهرت بیشتری برسند.

درباره عطر زنانه یوفوریا بلاش

برند آمریکایی کلوین کلین (Calvin Klein) نیز یکی از همین شرکت‌های بزرگ، پیشتاز و نام آشنایی است که برای رسیدن به اینجای کار و معروف و محبوب شدن تا به این حد، زحمت‌های فراوانی را کشیده است. اکنون و در آخرین روزها از سه‌ماهه نخست سال ۲۰۲۰، کلوین کلین از عطر زنانه یوفوریا بلاش (Euphoria Blush) رونمایی کرده است. درواقع این رایحه جدید، دنباله همان سری موسوم به یوفوریا است.

عطر زنانه یوفوریا بلاش

این رایحه جدید به‌عنوان عطری شناخته می‌شود که در آن از آکوردهای گل شمعدانی به‌عنوان اصلی‌ترین قسمت تشکیل‌دهنده نت‌ها، استفاده‌شده است. مسئولیت طراحی و تولید این رایحه و رساندن آن به سرحد پتانسیل خود نیز، با طراحان نام آشنایی همچون جین-مارک چایلان Jean-Marc Chaillan و یوییس کاسار (Yves Cassar) بوده است. طراحانی که این رایحه را به‌عنوان یک عطر تشکیل‌شده از آکوردهای میوه-گل با اضافه شدن نت‌های جزئی دیگر که هر یک انرژی‌زا بودن و جذابیتشان را مدیون همین ترکیب خارق‌العاده می‌دانند، دانسته‌اند.

عطر زنانه یوفوریا بلاش ، درون خود می‌تواند آکوردهایی از میوه‌های ترش و شیرین را مانند تمشک، تمشک سیاه و نارنگی مشاهده کند. در قلب نت‌های این رایحه یا همان نت‌های اصلی نیز، نت گل رُز به‌علاوه گل یاسمن و ارکیده دیده می‌شوند. این‌ها همه در حالی هستند که برای به تعادل رسیدن رایحه نهایی و جذابیت بیش‌ازپیش آن، طراحان، نت‌های چوبی، عنبر سفید و شکلات را برای نت پایه یا همان آخرین سطح از هرم نت‌های اصلی، در نظر گرفته‌اند.

عطر زنانه یوفوریا بلاش

هرم نت‌های اصلی رایحه Euphoria Blush 2020 کلوین کلین

نوع رایحه:مخصوص بانوان

نت‌های گشایشی یا بالایی: نارنگی، تمشک، فلفل قرمز، تمشک سیاه

قلب نت‌ها: رایحه گل رُز، ارکیده، یاسمن

نت‌های پایه: شکلات، پاچولی یا نعنا هندی، چوب کشمیر، عنبر سفید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *