اخبار

کالکشن وان میلیون ؛جدیدترین کالکشن برند پاکو رابان رونمایی شد

برند اسپانیایی موسوم به پاکو رابانه (Paco Rabanne) که توسط خود آقای رابانه تأسیس‌شده است و در حوزه‌های مد و عطر نیز فعالیت دارد، به‌تازگی از رایحه جدید خود بانام کالکشن وان میلیون پارفوم (۱ Million Parfum) رونمایی کرده است. رایحه‌ای که هرم نت‌های اصلی آن از آکوردهای شیرین، نمکی، چوبی، چرم و نت‌های گل تشکیل‌شده‌اند.

ادکلن وان میلیون، یک مجموعه به نسبت بزرگ بوده که همه‌ی نسخه‌هایی که در این کالکشن موجود هستند، به‌نوعی عطرهای شیرین محسوب می‌شوند. رایحه‌هایی بانام‌های هانی ناتی (Honey nutty)، اورجینال وان میلیون، سوییت وانیلیک توباکو (Sweet vanillic tobacco) وان میلیون، همین نسخه‌هایی هستند که کالکشن جدید برند اسپانیایی را تشکیل داده‌اند.

البته اگرچه بنا به گفته برند سازنده، کالکشن وان میلیون ، یک مجموعه مردانه محسوب می‌شود اما نوع رایحه و آکوردهای به‌کاررفته در آن‌ها به‌گونه‌ای هستند که خانم‌ها نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

 

کالکشن وان میلیون

هرم نت های اصلی کالکشن وان میلیون

نت‌های اصلی که مسئولیت رایحه بخشی و خوشبو کردن این کالکشن را برعهده‌گرفته‌اند شامل، آکوردهایی شیرین و البته نمکی ازگل‌ها، نت‌های معطر چرم و آکوردهایی طبیعی مانند صمغ‌های گیاهی و همچنین نت‌های چوبی مانند امبرگریس (ambergris) هستند.

همچنین برند سازنده، این کالکشن را در بطری‌هایی ۵۰،۱۰۰ و ۲۰۰ میلی‌لیتر و به‌عنوان ادوپرفیوم، در نظر گرفته است.

1 دیدگاه در “کالکشن وان میلیون ؛جدیدترین کالکشن برند پاکو رابان رونمایی شد

  1. احمد خانقاه گفت:

    بسیار زیبا بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *