اخبار

معرفی عطر سیلورسنت از برند ژاک بوگارت

[vc_row][vc_column][vc_column_text]عطر سیلورسنت Silver Scent از برند «ژاک بوگارت» Jacques Bogart عطری از گروه بویایی شرقی و چوبی است که در سال ۲۰۰۶ به بازار عرضه شد. این عطری با کنتراست های بسیاری است، هم خنک و هم گرم است، هم به رایحه های مدرن نزدیک است و هم به رایحه های کلاسیک. نت های آغازین آن با طراوت رایحه های مرکبات و تازگی شکوفه های پرتقال شروع می‌شود. نت لیمویی این عطر بیشتر شبیه به بوی آب لیموی تازه است تا اینکه رایحه ای که از پوست لیموی تازه بلند می‌شود اما با این وجود رایحه شیرینی دارد.

وقتی چهره ی مرکباتی عطر سیلورسنت به پایان می‌رسد، عطری آروماتیک و تند و تلخ شروع به پخش شدن می شود. گل شمعدانی سبز وحشی و اسطوخودوس با رایحه هل، نت میانی این عطر را تعریف می‌کند. این ترکیب فوق العاده بینی شما را پر می‌کند و به مغز شما می‌رسد و کاملا روح شما را تسکین می‌دهد. این عطری تاریک، عمیق و راز آمیز است.

به عنوان نت پایانی پس از ساعت ها، آکورد جذابی از علف وتیویر به مشام می رسد که به وسیله چوب درخت ساج رایحه اش تقویت می شود. این گام از عطر رایحه های شیرین و مُشکی به همراه دارد که کاملا خاصیتی مردانه دارد.

 

هرم نت اصلی عطر سیلورسنت

نت های بالایی: شکوفه پرتقال و لیمو

نت های میانی: رزماری، جوز هندی، گشنیز، گل شمعدانی، اسطوخودوس و هل

نت های پایه: لیچی، لوبیا تونکا، درخت ساج و علف وتیور

نت اصلی: لیچی

آکوردهای اصلی: آروماتیک، ادویه ای و میوه ای

مناسب برای فصل زمستان و پاییز

پخش بو: بسیار زیاد            ماندگاری: بسیار زیاد

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *