تستر عطر و تستر ادکلن با خدمت‌رسانی متمایز

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌هایی که همه ما در زمان خرید عطر با آن روبرو هستیم رسیدن به بوی خوشایندی است که در طی روز به آن حساسیت نداشته باشیم. این مهم بدون تردید نیاز به تست عطرهای متفاوت دارد تا شما بتوانید به‌سادگی به عطر مدنظر خود دست پیدا کنید. شاید شما هم جز آن دسته از افرادی باشید که تمایل دارید خریدهای خود را به‌صورت آنلاین به انجام برسانید اما آیا می‌شود ادکلن و عطر را هم به‌صورت غیرحضوری خریداری کرد؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم تیم مندلیف این مهم را به‌سادگی فراهم‌ کرده است. شاید از خود بپرسید از پشت خط‌های اینترنتی چگونه می‌توان رایحه محبوبی را انتخاب و سپس دست به خرید زد. سرویس جدید مندلیف یعنی مَندپِیکِسْتر می تواند در این امر به شما کمک کند. اگر می‌خواهید یک خرید آنلاین و به‌روز را بر اساس معتبرترین برندهای روز دنیا با اسانس‌های برگزیده و محبوب متفاوت‌تر از دوستان و آشنایان خود به انجام برسانید به شما توصیه می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

Loading...

مَندپِیکِسْتر خدمت‌رسانی جذاب از مندلیف

اولین‌ها و متفاوت‌ترین‌ها را از مَندلیف بخواهید. با توجه به اینکه تیم مندلیف همیشه به دنبال ارائه خدمات و محصولات با کیفیت در کنار دسترسی راحت است سرویسی را ایجاد کرده که می‌توانید بدون نیاز به حضور در مرکز خرید رایحه ایده آل خود را استشمام کنید و سپس دست به خرید بزنید.
این امر این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به ماندگاری و پخش بوی عطر خود در قدم اول واقف شوید. سپس می‌توانید خرید آنلاین انجام دهید و از هزینه‌های سربار خود بکاهید. درنهایت باید این نوید را به شما بدهیم که این تجربه جدید فقط با پرداخت ۵۰ هزار تومان برای شما عزیزان فراهم‌شده است.
این کار بدون تردید حصول اطمینان از کیفیت و میزان ماندگاری محصول که حق مسلم شما است را برایتان فراهم می‌سازد. مندلیف با سرویس مَندپِیکِسْتر (پیک تستر مندلیف) با در دست داشتن تستر تمام عطرهای موجود در سایت درب منزل شما حاضر می‌شود و شما می‌توانید به‌سادگی با استشمام آن ها دست به خرید بزنید.
با این امکانی که برای شما فراهم می شود شما را به رایحه ایده آل تان نزدیک می‌کند بدون اینکه هزینه‌ای را برای این امر متحمل شوید. شاید از خود بپرسید برای دسترسی به این سرویس جذاب چه باید بکنید با ما همراه باشید تا راهکار این سرویس‌دهی جذاب را برای شما بازگو کنیم.

calender

چگونه می‌توانم از خدمات تستر عطر و ادکلن استفاده کنم؟

اگر می‌خواهید از خدمات تستر عطر و ادکلن استفاده کنید در ابتدا باید از طریق درگاه‌های ارتباطی که برای شما از طریق سیستم رزرواسیون مندلیف در نظر گرفته‌شده است وقت ایده آل خود را به متخصصین بخش مَندپِیکِسْتر اطلاع دهید. بعداز این که زمان و مکان موردنظر شما به سامانه اطلاع داده شد پیک تستر عطر و ادکلن در زمان مدنظر درب منزل شما برای خدمت‌رسانی حاضر می‌شود. برای این منظور کافی است شما در زمانی که به عوامل مندلیف برای تستر عطر و ادکلن اعلام کرده‌اید در منزل تشریف داشته باشید. پیک مدنظر با در دست داشتن تسترها از شما می‌خواهد با خیال راحت عطر محبوب خود را انتخاب کنید و سپس دست به خرید بزنید.

نکته:درحال حاضر سرویس مندپیکستر مخصوص شهر تهران می باشد.

آیا با حضور پیک تستر باید حتماً خرید خود را به ثبت برسانیم؟

شاید با خود بگویید بعداز ثبت سفارش در سیستم رزرواسیون حتماً باید خرید خود را به ثبت برسانیم؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم این مهم به‌منظور رفاه حال شما مشتری عزیز با پرداخت ۵۰ هزار تومان انجام می‌شود تا انتخاب ایده آل تری داشته باشید و به‌هیچ‌عنوان لزومی برای خرید شما وجود ندارد.
اگر سعادت خرید از مندلیف نصیب ما شد و شما به‌عنوان مشتری متمایز ما از عطرهای برند مندلیف لذت کافی را بردید به‌سادگی می‌توانید از آقای پِیکِسْتر بخواهید تا عطر مدنظر شمارا به ثبت برساند. بعداز آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن عطر و ادکلن انتخابی درب منزل به شما عزیزان تحویل داده می‌شود.

روش‌های خرید از مندلیف به لطف سیستم مَندپِیکِسْتر

دو راهکار برای خرید در پیش روی شما قرار دارد. در قدم اول می‌توانید سفارش خود را به آقای پِیکِسْتر اطلاع دهید. در گام بعدی این مهم برای شما فراهم است که مجدد به وب‌سایت فروشگاهی مندلیف مراجعه کنید و خرید ایده آل خود را به ثبت برسانید.

مزایای سرویس تست عطر

یکی از مزایای سرویس تست عطر بدون تردید حضور آقای پِیکِسْتر در محیط کار یا درب منزل شما است. این مهم مزیت‌های فراوانی را برای شما به همراه دارد. در قدم اول نیاز به ‌صرف مسافت زیادی برای خرید عطر و ادکلن اورجینال به‌صورت حضوری ندارید.
در قدم بعد با توجه به اینکه هر عطر و ادکلن سه نت دارد اگر شما به صورت حضوری دست به خرید عطر و ادکلن بزنید فقط میتوانید نت اولیه آن را استشمام کنید و این مشکل وجود دارد که ممکن است نت پایینی آن ادکلن باب میل و طبع شما نباشد.
شاید برایتان جالب باشد که این سبک از خرید مدرن‌ترین و متمایزترین نوع خرید است. درنهایت باید بگوییم یک تستر با یک رایحه خوش از آن شما شده است و شرکت مندلیف در قالب یک پیک اختصاصی سعادت دیدار شمارا خواهد داشت. بی‌صبرانه منتظر دیدار شما با رایحه‌های خوش و ماندگار هستیم.