سرویس رزرو روز خاص

یک سرویس جذاب دیگر از مندلیف

مثل همه سرویس های مندلیف به دنبال آن بودیم تا برای این سرویس هم یک اسم انتخاب کنیم که با مند شروع شود ولی فعلا به نتیجه ای نرسیدیم. حالا این سرویس چیست. باید کمی بیشتر در مورد آن توضیح دهیم. به هر حال سیاست کاری ما در کسب و کاری که راه انداختیم این است که باید محصول با کیفیت را در کنار خدمات خوب و جذاب به فروش برسانیم.

قدیم تر ها که پیش رفت های صنعتی کمتر بود به طور کلی همه محصولات در همه زمینه ها هم تنوع کمتری داشت. یک تولید کننده در دنیای تجارت کافی بود محصول خود را فقط و فقط در تیراژ زیاد تولید کند و مدیران تجاری موفق کسانی بودند که تمرکز خود را صرفا در افزایش کمیت قرار میدادند چرا که مطمئن بودند همه آنها فروش خواهد رفت. اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی و سریع شدن همه چیز، کم کم بسیاری از نیاز های یک بازار به سمت اشباع شدن می رفت. دیگر تولید کننده باید در میزان تولید خود کمی بیشتر دقت و احتیاط به خرج می داد. طوری که در یک صنعت چند رقیب بوجود آمد و این بدان معنا بود که عرضه محصولات باید در رقابت با سایرین به اندازه تقاضا می شد. اینجا بود که افزایش کیفیت نیز مورد توجه قرار گرفت و در این حالت همه می دانیم که وقتی برای رفع یک نیاز جامعه چند مدعی وجود داشته باشد رقابت آنها با یکدیگر برای دریافت بخش بزرگتری از بازار، همیشه به سود مصرف کننده تمام می شد. چرا که مصرف کننده مثل پادشاه می نشست و جنگ رقبا را در افزایش کیفیت و کاهش قیمت و به طور کلی بهتر و بهتر شدن برای راضی ساختن خود مشاهده می کرد و لذت می برد. اینجا بود که شعارهای معروف همیشه حق با مشتری است یا Costumer Is King  خلق شد.

البته با اینکه از این دوره هم تا حدودی عبور کرده ایم ولی هنوز هم بسیاری از شرایط مخصوص آن هنوز هم پا بر جاست.

امروزه دیگر راضی کردن مشتری سخت شده است و به همین دلیل بسیاری از محصولات به تنهایی مشتری را اقناع نمی کند و لاجرم باید برای ورود به میدان رقابت یا دست کم خارج نشدن از گود، خدمات را نیز در کنار محصول عرضه کرد.

مجموعه مندلیف در راستای شناسایی نیاز های مشتری و راه اندازی سرویس جذاب  مند پیکستر، حال به یکی دیگر از دغدغه های شما مشتریان عزیز فکر کرده و خدمات جالبی را برای رفع آن به شما ارائه می کند.

تغییر فرهنگ و سبک زندگی در شهر شلوغ و پر ازدحامی مثل تهران به همه ما نشان داده که چیزی که روز به روز آنرا کمتر در اختیار داریم زمان است. ما واقعا برای انجام بسیاری از امور خود وقت کم می آوریم و یا آنها را موکول به آینده میکنیم یا اصلا ممکن است از خیرشان بگذریم. یکی از این کارها آداب زیبای هدیه دادن است. آن هم از نوع مناسبتی.
یعنی چی؟ یعنی وقتی برای یک مناسبت خاص مثل تولد یا سالگرد ازدواج تصمیم میگیرید برای عزیزان تان هدیه بخرید حتما باید از قبل برای آن برنامه ریزی کنید. اوضاع کمی پیچیده تر و هیجان انگیز تر می شود وقتی بخواهید او را غافلگیر هم بکنید.

خب طبعا تجربه اینچنین رویدادی لذت بخش و شیرین است

سرویس رزرو روز خاص به زودی در مندلیف راه اندازی خواهد شد و عبارتست از امکان سفارش محصول برای اینکه در یک روز خاص آنرا دریافت نمایید.

قبلا امکان ارسال سفارش خود به آدرس شخص دیگری امکان پذیر بود.
حالا زمان نیز در اختیار خودتان است یعنی به طور مثال شما میخواهید دوست یا همسرتان را غافلگیر نموده و یک ادکلن خشبوی خاطره ساز را برایش هدیه گرفته و در روز تولدش در محل کارش به او هدیه بدهید.
برای اینکار دیگر لازم نیست نگران زمان بندی و برنامه ریزی دقیق و استرس دقیقه نود باشید. کافی است سفارش خود را در مندلیف ثبت کنید و بقیه کار ها را به ما بسپارید.
مندلیف برای این خدمات هیچ هزینه اضافی دریافت نخواهد کرد.
این سرویس مخصوص شهر تهران است