متفرقه

استراتژی جدید برند کوتی فرانسه تا سال ۲۰۲۳ چیست؟

برند کوتی (Coty) فرانسه به‌تازگی از یک پلتفرم جدید خود رونمایی کرده است که (Beauty That Lasts) به معنای «زیبایی که بادوام است» بوده که می‌خواهد تولید محصولات این برند را بر پایه سه ستون اصلی، بنا کند. «زیبایی محصولات»، «زیبایی سیاره زمین» و درنهایت نیز «زیبایی مردم» است که تشکیل‌دهنده جدیدترین استراتژی این برند هستند.

می‌توان اولین رویکرد این برند فرانسوی برای رسیدن به این استراتژی را استفاده صددرصدی از روغن‌های گیاهی و روغن‌های معطر مواد اولیه دانست که می‌توانند تعادل لازم برای داشتن یک رایحه جذاب و جالب‌توجه را به وجود بیاورند. همچنین نکته جالب‌توجه در مورد این استراتژی تازه‌وارد این است که کوتی می‌خواهد تا سال ۲۰۲۵ میلادی، صد درصد از مواد اولیه‌اش یا از مواد بازیافت شده، یا از قابل بازیافت‌ها و یا مواد سازگار پذیر با طبیعت استفاده کند.

رویکرد زیبایی سیاره زمین

در دومین مورد از این استراتژی نیز، کوتی در برنامه خود دارد تا میزان تولید آلاینده‌های مضر برای محیط‌زیست همچون کربن دی‌اکسید را در تمامی مراحل تولیداتش تا سال ۲۰۳۰ تا ۳۰ درصد کاهش دهد. همچنین در کنار این کاهش آلاینده‌ها، کاهش ۲۵ درصدی مصرف انرژی و تبدیل انرژی موردنیازش به انرژی‌های تجدید پذیر و بادوام از دیگر برنامه‌های کوتی هستند. همچنین برند فرانسوی تولیدکننده رایحه‌های خوشبو، در نظر دارد تا طبق برنامه‌ریزی‌های خود تا ۸۰ درصد از تولیداتش را نیز به مرحله بازیافت برساند.

رویکرد زیبایی مردم برند کوتی

در آخرین ستون سازنده استراتژی کوتی نیز، رویکردی جامعه گرایانه به محصولات این برند، مدنظر قرارگرفته است. همان‌گونه که از نام این ستون نهایی نیز برمی‌آید، کوتی در نظر دارد تا سال ۲۰۲۵، از طریق اقداماتی، هم شهرت و محبوبیت خود را بالاتر ببرد و هم تعادل به‌مراتب بهتری را بین خود و مشتریانش به وجود بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *