راهنمای خرید عطر

راهنمای خرید عطر مخصوص خانم‌های مشکل‌پسند

هدیه دادن رسم پسندیده‌ای است و در میان هزار و یک هدیه مختلفی که برای خانم‌های مشکل‌پسند وجود دارد، عطر بهترین هدیه به نظر می‌رسد. اما هدیه دادن عطر به رغم اینکه کار ساده‌ای به نظر می‌رسد، چندان هم آسان نیست و باید سلیقه محبوبی که قصد خرید عطر برای ایشان داریم را بدانیم و عطری خریداری کنیم که بوی خوش این عطر، از دقت‌نظر و سلیقه خریدار آن حکایت داشته باشد. از آنجایی که خرید عطر مخصوص خانم‌های مشکل‌پسند ترفند‌های زیادی دارد، در ادامه راهنمای کاملی برای خرید عطر مخصوص خانم‌ها آماده‌ کرده‌ایم و مطمئن هستیم با مطالعه این راهنما، عطری برازنده محبوب خود خریداری خواهید کرد تا ایشان را حسابی شگفت‌زده کنید.

سلیقه دلدار خود در انتخاب عطر را مشخص کنید

برای خرید عطر کافی است سری به مجموعه عطرهایی که دلدارتان پیش از خریده بیاندازید و با بررسی رایحه این عطرها، در جریان سلیقه محبوب خود در خرید عطر قرار بگیرید. در کنار رایحه عطر، به برندی که دلدار شما به آن علاقه دارد نیز توجه کنید و عطری برای وی خریداری نمایید که درمیان فهرست برندهای موردعلاقه عشق‌تان باشد.

بعضی از بانوان علاقه خاصی به یک عطر دارند و به قول قدیمی‌ها از رایحه یک عطر خاص، سیر نمی‌شوند. در نتیجه اگر احساس می‌کنید دلدار شما به یک عطر خاص علاقه دارد و شیشه این عطر رو به اتمام است، می‌توانید با خرید دوباره همان عطر، به ایشان ثابت کنید که از سلیقه وی در خرید عطر باخبر هستید.

در کنار اهمیتی که به انتخاب رایحه عطر می‌دهید، شیشه عطرهایی که دلدار شما تاکنون خریده را به لحاظ زیباشناختی بررسی کنید تا در جریان سلیقه وی قرار بگیرید. به لطف این روش می‌توانید عطر جدیدی با شیشه‌ای متفاوت و زیبا خریداری کنید و حس و حال تازه‌ای به مجموعه عطرهای دلدارتان بدهید.

سلیقه دلدار خود در انتخاب عطر را بر اساس شخصیت وی تشخیص دهید

حتماً شما هم شنیده‌اید که شخصیت افراد نقش مهمی در انتخاب رایحه عطر از جانب آنها دارد. در نتیجه اگر محبوب شما، بانویی کم حرف و خجالتی است، عطرهایی با رایحه‌ چوبی برای ایشان مناسب است. اگر هم دلدار شما روحیه‌ای پرشور و حرارت دارد و به دنبال ماجراجویی می‌گردد، عطری با رایحه دل‌انگیز گل‌ها برای ایشان هدیه بگیرید. عطرهایی با رایحه‌های سنگین و نافذ برازنده بانوانی با‌شخصیت و باوقار است و برای بانوانی که شخصیتی محکم و با اعتمادبه‌نفس دارند، بهتر است عطری با رایحه‌های ادویه‌جات خریداری کنید.

اگر هم با معشوق خود به تازگی آشنا شده‌اید و اطلاعات چندانی از سلیقه و شخصیت ایشان ندارید، پیشنهاد می‌کنیم در خرید عطر سخت نگیرید و بنا به سلیقه خودتان برای وی عطر خریداری کنید، چه بسا که رایحه این عطر به مشام دلدارتان خوش آمد و انتخاب این عطر زمینه‌ای شد برای آشنایی بیشتر شما با سلیقه بانویی که دل به ایشان باخته‌اید. در این زمینه از وب‌سایت‌های آنلاین فروش عطر نیز می‌توانید کمک بگیرید و با مطالعه نظر افرادی که پیش از شما از این فروشگاه‌ها عطر خریده‌اند، عطرهای محبوب و پرطرفدار را پیدا کنید.

دور عطرهای بی‌کیفیت و ارزان‌قیمت را خط بکشید

خرید عطر کار وسوسه‌ برانگیزی است و انصافاً باید اعتراف کرد با توجه به قیمت گزاف بعضی از عطرها، ممکن است برای خرید عطری ارزان‌قیمت وسوسه شوید. اما پیشنهاد می‌کنیم به هر قیمتی که شده دور عطرهای بی‌کیفیت را خط بکشید و عشق خود را با خرید عطری برازنده و خوش‌قیمت به محبوب خود ابراز نمایید.

رایحه عطرهای بی‌کیفیت با عطر ترازاول زمین تا آسمان تفاوت دارد و ماندگاری رایحه این عطرها نیز بسیار کوتاه‌تر از عطرهای اصلی است. در نتیجه اگر می‌خواهید عشق خود را به دلدار با خرید هدیه‌ای ثابت کنید، برای معشوق خود سنگ‌تمام بگذارید و عطری با کیفیت خریداری کنید که رایحه آن برای همیشه در ذهن و مشام دلدارتان ماندگار شود.

هدف خود از خرید عطر را مشخص کنید

همان‌گونه که شما بهتر از ما می‌دانید، عطرها با رایحه‌های متفاوت عرضه می‌شوند و نفوذ رایحه عطرها نیز با هم فرق می‌کند. در نتیجه اگر دلدار شما شاغل است، پیشنهاد می‌‌کنیم عطری برای ایشان هدیه بگیرید که رایحه بسیار نافذی نداشته باشد، اما در عوض رایحه این عطر ماندگار باشد تا در ساعت‌های طولانیِ حضور در محل‌کار، رایحه دل‌نشین این عطر، تداعی‌گر عشق و محبت شما در ذهن دلدار باشد.

اگر هم به فکر هدیه دادن عطری خاص برای عشق و عاشقی و قرارهای دونفره می‌گردید، عطری با رایحه‌ای عاشقانه و سحرانگیز به دلدار خود هدیه بدهید و ایشان را از همیشه بیشتر عاشق خود کنید.

سن و سال محبوب خود را در هدیه عطر در نظر بگیرید

سن و سال نقش مهمی در سلیقه افراد دارد و دلدار شما هرچقدر هم که امروزی و مدرن باشد، باز هم اگر سن و سالی از ایشان گذشته، بهتر است که با خرید عطری با رایحه‌ای سنگین و کلاسیک، ایشان را شگفت‌زده کنید. اگر هم محبوب شما جوان و بانشاط است، عطری با رایحه‌ای مدرن و متفاوت به ایشان هدیه بدهید.

انواع گروه‌های رایحه‌ها

برای مشخص کردن سلیقه دلدارتان به عطرهای مختلف،‌ بهتر است که در جریان گروه‌های مختلف رایحه‌های عطرها قرار بگیرید. به همین منظور در ادامه به محبوب‌ترین گروه‌های رایحه عطرها اشاره می‌کنیم:

گل‌ها

همان‌گونه که قطعاً متوجه شده‌اید، گل‌ها محبوب‌ترین گروه رایحه عطرها به حساب می‌آیند و احتمال زیادی وجود دارد عطری با رایحه غالبِ گروه گل‌ها، به عطر موردعلاقه محبوب شما تبدیل شود.

رایحه‌های تازه و بانشاط

در این گروه با رایحه‌هایی طرف هستیم که از تازگی و نشاط حکایت دارند و بوی خوش مرکبات معطری مانند پرتقال، لیمو، نارنج و ترنج از عطرهایی با رایحه‌های تازه و بانشاط به مشام می‌رسد. این چنین عطرهایی برازنده بانوان باانرژی است و خانم‌های مشکل‌پسندی که به ماجراجویی علاقه دارند را مجذوب خود می‌کند.

رایحه‌های شرقی

بوی خوش چوب صندل، وانیل و عنبر در این گروه قرار دارد، تجربه نشان داده است بانوان بیشتر علاقه دارند عطرهایی با رایحه‌های شرقی را برای مهمانی‌‌های شبانه استفاده کنند. در نتیجه می‌توان گفت رایحه‌های شرقی برازنده بانوان اصیل و مشکل‌پسند است و برای استفاده در جلسه‌های کاری مهم و مجالس رسمی نیز پیشنهاد می‌شود.

رایحه‌های چوبی

در این قسمت به رایحه‌هایی رسیدیم که بوی خوش درختان و طبیعت از آنها به مشام می‌رسد و رایحه دل‌انگیز کاج، انواع رزین‌ها، خزه و پوست درختان را در گروه رایحه‌های چوبی قرار می‌دهیم. بانوان عاشق‌پیشه‌ای که علاقه‌ زیادی به طبیعت دارند و همیشه در منزل یا اتاق خود گلدان‌های معطر قرار می‌دهند، از طرفداران رایحه‌های چوبی به حساب می‌آیند و با خرید عطرهایی با این رایحه‌ها، بدون شک دل محبوبی که به طبیعت علاقه دارد را به دست خواهید آورد.

رایحه‌های شیفره

در این گروه از رایحه‌ها بیشتر با عطرهایی مخصوص بانوان مشکل‌پسند و باوقار طرف هستیم. رایحه‌های شیفره در عطرهای خاص و منحصربه‌فرد استفاده می‌شوند و بوی خوشی که از عطرهایی با رایحه‌های شیفره به مشام می‌رسد به اندازه‌ای دل‌انگیز است که دل هر بانوی مشکل‌پسندی را به دست می‌آورد.

رایحه‌های خوراکی‌ها

اگر دلدار شما به آشپزی علاقه دارد و از طرفداران پر و پاقرص خوراکی‌های خوشمزه است، بدون شک با هدیه عطری با رایحه‌ خوراکی‌ها یک دل که نه، صد دل عاشق شما می‌شود. در عطرهایی با رایحه‌ خوراکی‌ها با بوی خوش کارامل، شکلات وشیرینی‌های خوشمزه طرف هستیم و این عطرها برای استفاده در مهمانی‌های خودمانی و قرارهای عاشقانه پیشنهاد می‌شود.

سعی کردیم تمام اطلاعاتی که از راهنمای خرید عطر مخصوص خانم‌های مشکل‌پسند باید بدانید را با شما درمیان بگذاریم، به شما قول می‌دهیم با در نظر گرفتن این اطلاعات، خوش‌رایحه‌ترین عطر بازار را به دلدار خود هدیه بدهید. در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم از آن دسته آقایان عاشق‌پیشه‌ای هستید که از هر فرصتی برای هدیه دادن عطر بهره می‌گیرید، تجربه‌های خود را از خرید عطر مخصوص خانم‌ها با ما و دیگر خواننده‌ها درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *