اخبار, برندها

Azaleo: برندی جدید با رایحه ای راز آلود

آزالئو (Azaleo) برندی کاملا جدید است که اخیراً در رسانه های اجتماعی رونمایی شده است. این برند جوان ونو پا با مدیریت و تأسیس ثریا بختیار طراح شناخته شده دنیای مد پا به عرصه عطرسازی گذاشته. این برند به صورت لایه های مختلف عرضه شده و سه عطر را با رایحه از راز آلود و مرموز را ارائه می دهد که توسط عطر ساز شناخته شده استیفانی باکوچه (Stéphanie Bakouche) فرموله شده است.

ثریا که از کودکی مجذوب دنیای عطر ها شده بود، در ادغام زبانها و فرهنگ ها، بین ریشه های مصری و ایرانی والدینش غوطه ور شد. او که در سوئیس بزرگ شده است، به لندن نقل مکان کرد تا در دنیای مد به عنوان دبیر مطبوعات و سپس یک مد شناس تجربه کسب کند و تکامل یابد. اشتیاق او به عطر، او را به شهر گراس درفرانسه کشاند، جایی که او خود را با این جهان آشنا کرد. اینجا جایی است که وی با هنراستیفانی باکوچه (Stéphanie Bakouche) آشنا شد و فرمولاسیون اولین عطرهای خود را به او واگذار کرد.

آزالئو (Azaleo) به واسطه دستیابی به اهداف بویایی و احساسی که به روشنی تجسم گر روح آزاد و توانایی درک شامه بنیانگذار است توانست توانایی های خاص خود را درابتدای کار نشان دهد و جای خود را در این بازار رقابتی باز کند. ثریا می خواست خلاقیت های خود را در یک بعد بصری و احساسی قابل لمس بگنجاند به طوری که در جهانی که در آن عطر جزئی از پوشاک روزمره است، فرد را در حاله ای از انرژی های مثبت قراردهد و نگهداری کند مانند نوعی مدیتیبشن خاص و قدیمی که به مراسم گل و سنت معروف بود.

مجموعه اول آزالئو الهام بخشی آسمانی است، جایی که عطرها چهار عنصر را شامل می شوند: آب ، زمین ، هوا و آتش. (Veil de Lune) وجود ستاره شب را جشن می گیرد که ستاره شناسی آن را به آب پیوند می زند، (Sun to Soul) نمادی از خورشید و (Bohemian Wood) زمین است. بافت عطر آنها به نحوی از مولکولهای ریز و درشت ساخته شده است تا به طرف سرزمین پوست شما پرواز کنند و برای شما زنده کننده وجودیت عناصرهستی باشند.

ثریا که عمیقاً به فرهنگ لایه بندی شده ای متصل است از یک تکنیک باستانی برای ترکیب روغنهای معطر بر روی پوست استفاده کرده است و آرزو دارد از طریق سه عطر خود یک دید مدرن به این تکنیک را ایجاد کند که در عین استفاده هر عطر به تنهایی و یا در هم آمیختن هر سه، همانطور که می خواهید بتوانید از عطر ها استفاده کنید. در ابتدا، (Veil de Lune) که یک عطر تمام عیار است، به عنوان عنصر زیبایی پایه برای ایجاد جزئیات، ظرافت و شخصی سازی رایحه (Sun to Soul) یا (Bois Bohème) است، همچنین به عنوان رایحه ای نرم برای نوازش پوست استفاده می شود. (Veil de Lune) بر پایه مشک ها ساخته شده و با مولکول هایی با نت پودری و چوبی ترکیب شده است و عطر ساز آن را با رایحه مرکبات و ماگنولیا پوشانده تا در کنار بافت مخملی ابریشمی رایحه ای اعجاب انگیز و مرموز را به ارمغان بیاورد، در این عطر (Ambroxan) نیز کمی از اثر لطافت خود را اضافه می کند.

(Veil de Lune) که به عنوان پایه مورد استفاده قرار می گیرد، بدن و پیچیدگی خاصی را به(Sun to Soul) می بخشد و روح احساسی (Bois Bohème) می بخشد.

رایحه گلبرگ ها و درخشانی (Sun to Soul) از جذابیت شیرین گلهای سفید تجلیل می کند. این احساس مانند سرود (La Dolce Vita) در کنار دریای مدیترانه است و خود را همچون توافقی بین گل و میوه نمایند، مانند یک قرار تابستانی پیچیده در نور. در قلب عطر، رایحه گل تیارا یک قدم جلو تر قرار می گیرد که رایحه آن با گل یاس، شکوفه نارنج و غنچه رز و با سالیسیلات ها هم مرز است. ترکیب این دسته های گل با بازی های جالب جوانه توت سیاه و سبز بودن گلبرگ ها در نت بالا و بر پایه پس زمینه ظریف چوبی تقویت می شود. یک ترکیب شاد و سرحال مانند یک روز آفتابی ، که با (Veil de Lune) پوشانده شده است، یک ارتباط پر از رمز و راز پیچیده را به گل می دهد.

آخرین مورد (Bois Bohème) است که در بخش تاریک داستان بازی می کند. وضوح فلفل سیاه و درخت عرعر با تفاوت های ظریف و لطیف چوب صندل با عنصر اصلی عطر در تضاد است. عطر ساز عصاره زنبق را با نت های مخملی رایحه چوب صندل گسترش می دهد. رایحه ای است که با حرکت عمودی بین نت های خشک بالا و (Ambroxan)، در میان لطافت چوب صندل و مشک می گردد و احساس عمیق ارتباط برقرار می کند. (Veil de Lune) با لایه بندی رایحه ها ، جذابیت دلربایی (Bois Bohème) را برجسته می کند.

طیف وسیعی که لزوماً به عنوان یک برند برجسته در نظر گرفته نشده است. ایده اصلی این بوده که مجموعه ای را هماهنگ با خالق خود ارائه دهند، که در آن عطر تجسم تلاش بیشتر برای زندگی بهتر است که این کار با تمایل به فراتر رفتن از زندگی روزمره از طریق یک رویکرد نجومی و باطنی انجام می شود. همچنین باید بر طراحی زیبای شیشه هایی که متناسب با روح برند است تأکید کنم. همانطور که بیانیه اصلی عطر میگوید: عطرهای آزالئو (Azaleo) کاملا طبیعی هستند، روی حیوانات آزمایش نشده اند و از هر ظلمی دور هستند. ما از بهترین مواد تشکیل دهنده استفاده کرده ایم و محصولات ما در گراس، جنوب فرانسه تهیه شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *