اخبار, برندها

برند ایتالیایی «مرچنت آو ونیز» دو رایحه جدید بهاری به کالکشن «نوبیل هومو» خود افزود

هر رایحه و کالکشنی، داستان مختص به خود را داشته که از طرف برندهای مختلف، با اهدافی گوناگون، طراحی و عرضه می‌شوند. رایحه‌هایی که هریک می‌توانند به‌عنوان یک دوست همیشگی و خوشبو برای فرد به شمار آمده و بهترین و زیباترین خاطرات زندگی او را تشکیل بدهند.

این بهار سال جاری نیز، برند ایتالیایی موسوم به مرچنت آو ونیز (Merchant Of Venice) به معنای بازرگان ونیز، برنامه‌ریزی کرده است تا سبد رایحه‌های مردانه خود را با دو عطر جدید، بیش‌ازپیش کامل کند. این دو رایحه تازه‌وارد، کولونیا ونزیانا (Colonia Veneziana) و داماسکاس دزرت (Damascus Desert) به معنای صحرای دمشق است که می‌خواهد این دو رایحه را به کالکشن موسوم به نوبیل هومو (Nobil Homo) خود، اضافه کند.

رایحه جدید بهاری

این برند در رابطه با این دو رایحه جدید بهاری خود توضیح داده است: «نوبیل هومو یک کالکشن مردانه از طرف برند مرچنت او ونیز است. درواقع، این مجموعه که از ۶ رایحه ادوپرفیوم تشکیل‌شده است، از روی تجارت‌ها و سفرهایی الهام گرفته است که در زمان‌های بسیار دور، افراد اهل ونتیا (Venetian)، آن‌ها را انجام می‌دادند. هر یک از این رایحه‌های منحصربه‌فرد، با یک بطری شیشه‌ای ارزشمند همراه شده است که این بطری‌ها نیز از روی طراحی پارچه‌های سنتی ونتیان، الهام گرفته‌اند.»

اکنون، کالکشن نوبیل هومو، از ۸ رایحه متفاوت تشکیل می‌شود که عبارت‌اند از:
و دو رایحه جدید نیز عبارت‌اند از:
  • کلونیا ونزیانا و داماسکاس دزرت-۲۰۲۰

رایحه جدید بهاری و تازه‌وارد کلونیا ونزیانا، یک عطر تازه، درخشان و پرزرق‌وبرقی محسوب می‌شود که پتانسیل آن را دارد تا بتواند تبدیل به یک دوست همیشگی برای افراد شود. آکوردهای گیرایی از مرکبات، در این رایحه با نت‌های خاصی همچون رز ماری و گل مریم ترکیب‌شده و در بستر دنجی از گل زنبق و مُشک، به آرامش رسیده‌اند.

رایحه جدید بهاری-کلونیا ونزیانا

نت‌های گشایشی: ترنج، پرتقال، لیمو، رز ماری

نت‌های میانی: گل مریم، گل زنبق، زنجبیل

نت‌های پایه: مُشک، چوب سدر

دیگر رایحه معرفی‌شده برای بهار سال جاری نیز، عطر صحرای دمشق یا همان Damascus Desert نام داشته که یک ترکیب گرم، چوبی و مُشکی محسوب شده که در کنار دیگر آکوردهایی همچون گل شمعدانی و زنجبیل، می‌تواند به‌خوبی پتانسیل‌های جذابش را به نمایش بگذارد. آکوردهای مرکبات نیز در این رایحه، در کنار قلب پودری شکل عطر، توانسته‌اند حس متفاوت نهایی را به‌خوبی القا کنند.

رایحه جدید بهاری- Damascus Desert

نت‌های گشایشی: ترنج، زنجبیل، لیمو

نت‌های میانی: گل مریم، شمعدانی، گل زنبق

نت‌های پایه: عنبر، وتیور (vetiver)، سدر، مُشک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *