اخبار

۵۰۰ سال لوکس بودن با یک رایحه لوکس و کالکشن سه گانه جذاب

برندهایی که هر یک در سطح جهانی، محصولات و کالکشن های عطر خود را طراحی و تولید می کنند، هر یک می دانند که بای دبرای موفق شدن در این بازار رقابتی و پرجنب و جوش، به دنبال ترکیب هایی از نت های اصلی باشند که نسبت به دیگر برند ها، امضای تخصصی و خاص بودن خود را داشته باشند. این رایحه ها می توانند با ویژگی های منحصر به فرد خود، همان ترکیبی باشند که بیانگر نام و تخصص برند مربوطه خواهند بود.

برند قابل احترام و کاربلد موسوم به ایتات لبره دو ارنج (Etat Libre d’Orange) یک کالکشن جدیدی با آکوردهایی از پرتقال، رونمایی کرده است. این کالکشن جذاب، درون خود سه رایحه لوکس و خوشبخو را دارد که هر یک جذابیت منحصر به فرد خود را دارند. رایحه های ۵۰۰ ساله و اکسپریمنتوم کروسیس(Experimentum crucis) همچنین رایحه Spice Must Flow جز همان رایحه هایی هستند که در این کالکشن وجود داشته و در سال ۲۰۱۹ با عناوینی همچون آسمانی، اعجاب انگیز و مسحور کننده، رونمایی شده بودند.

رایحه لوکس

اثر انگشت خاص این کالکشن

این برند در مورد مجموعه جذاب و رایحه لوکس خود گفته است: «برای مدت ۱۲ سال، برندما توانسته است از طریق آگاهی داشتن از رایحه ها و ترکیب های آن، زیبایی طبیعت، انرژی بخش بودن و البته هوشیاری تمام، دورنمایی از همین رایحه های جذاب را برای تمامی سلیقه ها، طراحی و تولید کرده است. این کالکشن جدید متشکل از ۳ رایحه جدید نیز همین خط مشی را در رابطه با زیبایی و جذابیت، دنبال می کند.»

هرم نت های اصلی این کالکشن

نت های بالایی یا گشایشی: ترنج

قلب نت ها یا نت های میانی: رز، کاکائو

نت های پایه: آکوردهایی از چوب های معطر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *