اخبار

عطر مخصوص فصل بهار ؛با جدیدترین کالکشن بهاری برند فن کلیف آرپلز بیشتر آشنا شوید

فصول مختلف سال هر یک می‌توانند بیانگر و بازگوکننده زیبایی‌های منحصربه‌فرد و خاص طبیعت در روزهای خوش باشند. درست است که ذات هر یک از آن‌ها به‌کلی با یکدیگر متفاوت بوده و حرف تازه‌ای برای گفتن خواهند داشت اما هر یک از ۴ فصل سال، می‌توانند مشخصه‌ها و ویژگی‌هایی را درون ذات جذاب خود به ودیعه گذاشته باشند که بدون شک، دیگر فصل‌ها فاقد آن هستند.

اما در ای نبین، فصل بهار که سه‌ماهه رویش طبیعت و سبز شدن بیش‌ازپیش گیاهان و درختان و به‌نوعی، متولد شدن آن‌هاست، در بین فصل‌های دیگر، حال و هوای متفاوتی را ایجاد می‌کند. برندهای فعال درزمینهٔ عطر و این رایحه‌های خوشبو نیز هر یک تلاش می‌کنند تا عطر مخصوص فصل بهار و کالکشن های خاص و جذاب خود را برای این فصل رونمایی کرده تا بتوانند در ادای احترام خود را از طریق عطرهای خوشبو، به فصل بهار ابراز کنند.

کالکشن بهاری برند فن کلیف آرپلز

برند موسوم به فن کلیف اند آرپلز (Van Cleef & Arpels) نیز از این قانون کلی جدا نبوده و از ابتدای متولد شدن خود، سعی در رونمایی رایحه‌هایی کرده است که در آن‌ها، آکوردهای چوبی که جز بهترین نت‌های اصلی ساخت و طراحی یک عطر حساب می‌شوند، بیشترین نقش را داشته‌اند. این برند قدمت چندانی نداشته و از سال ۲۰۰۹ تاکنون، به فعالیت خود ادامه داده است؛ اما در طول همین مدت‌زمان کم نیز، توانسته به‌خوبی توانایی‌های خود را به اثبات برساند.

فن کلیف اند آرپلز (Van Cleef & Arpels)-عطر مخصوص فصل بهار

اما یکی از کالکشن های جذابی که این برند برای طرفداران خود در نظر گرفته است بانام بوییس دامانده (Bois d’Amande) شناخته می‌شود که می‌تواند شیرینی رایحه یک درخت بادام را برای افراد، مجسم کند. درواقع بر اساس گفته‌های خود برند، این عطر مخصوص فصل بهار که درون آن از آکورد چوب بادام و در قلب نت‌ها یا نت‌های اصلی نیز از چوب سدر به‌عنوان تکمیل‌کننده رایحه نهایی استفاده‌شده است، می‌تواند همان حرف نهایی در میان رقبا و طرفداران باشد. رایحه‌ای که توسط طراح، سیدونی لنسسور (Sidonie Lancesseur) طراحی و تولیدشده است.

برای این‌که دید مناسبی از این عطر و توانایی‌های آن در بیدار کردن حس سرزندگی و اشتیاق انسان به طبیعت داشته باشیم، تنها کافی است در ذهن خود، شکوفه‌های سفیدرنگ زیبای درخت بادام در یک روز آفتابی را متصور شویم. درواقع بر طبق گفته‌های طراح این رایحه، همین شکوفه‌های زیبا با طعم و رایحه گیرا، می‌توانند با ترکیب شدن با آکورد درخت سدر، پتانسیل نهایی خود را تبدیل به همان انرژی جنبشی کنند که هر روحی خواستار آن است. ساختاری فلسفه گرایانه که اثربخشی بی‌نظیری بر روی روح و جسم انسان می‌گذارد.

هرم نت‌های اصلی کالکشن جدید Bois d’Amande 2020

نت‌های گشایشی یا بالایی: عصاره لیمو، آکورد بادام

قلب نت‌ها یا نت‌های میانی: عصاره چوب سدر ویرجینیایی

نت‌های پایه: مُشک، وانیل

راجع به عطر های مخصوص فصل تابستان چه میدانید؟ مقاله با نت‌های اصلی عطر مناسب فصل تابستان و رایحه جذاب برند جیل ساندر آشنا شوید را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *