نقد و بررسی

ادکلن های معروف زنانه کدامند؟

معروف‌ترین ادکلن زنانه

ادکلن های معروف زنانه را می‌شناسید؟ چند تا از ادکلن‌های معروف زنانه را می‌توانید نام ببرید؟ به نظر شما معروف‌ترین عطر زنانه چه ویژگی‌هایی باید داشته باشند؟ عطرهای زنانه معروف و محبوب بسیاری در جهان وجود دارد اما برای هر شخص ۱ یا نهایتاً ۲ عطر وجود دارد که به دیگر برندها آن را ترجیح می‌دهد. دلیل این ارجحیت علاوه بر سلیقه شخصی آکوردها و نت‌های بویایی است که توسط طراح یا طراحان به دقت انتخاب شده است. اسامی عطرهای معروف زنانه را می‌توان از میان پرفروش‌ترین‌ها نیز انتخاب کرد.

در این مطلب می‌خوانید:

  • شنل شماره ۵ معروف‌ترین ادکلن زنانه
  • ادکلن ایفوریا کلوین کلین – Euphoria
  • معروف‌ترین ادکلن زنانه میس دیور- Miss Dior
  • عطر زنانه معروف دیور جادور – J’adore
  • معروف‌ترین ادکلن زنانه لانکوم، لانویت ترزور کرس – La Nuit Tresor Caresse
  • معروف‌ترین ادکلن زنانه کارولینا هررا s–y۲۱۲

 

شنل شماره ۵  (Chanel N°۵) معروف‌ترین ادکلن زنانه

شنل شماره 5  (Chanel N°۵) معروف‌ترین ادکلن زنانه

حتماً حدس زده بودید که  در میان عطرهای زنانه معروف نام برند شنل به چشم می‌خورد. ادکلن معروف زنانه Chanel 5N ، بدون شک نمادین‌ترین عطر در همه زمان‌ها است. از زمان تولید آن در سال ۱۹۲۱، در بسیاری از وسایل خوشبوی زنانه و لیست خرید آن‌ها قرار دارد. شنل از  برندهای معروف ادکلن زنانه است که محصولات بی‌نظیری دارد اما شماره ۵ شنل عطری است که به سادگی نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

رایحه‌های آغازی: آلدهید، لیمو ترش، ترنج، بهار نارنج، گل یلانگ
رایحه‌های میانی: رز، ریشه زنبق، زنبق، گل برف، یاس
رایحه‌های پایه: وانیل، خزه درخت بلوط، چوب صندل سفید، خس خس، مشک، مشک زباد، کهربا، نعناع هندی

قیمت بطری ۱۰۰ میلی‌لیتری عطر شنل شماره ۵ که در صدر اسامی عطرهای معروف زنانه قرار می‌گیرد، ۱۰۵ دلار است. این عطر گرم و شیرین از جمله معروف‌ترین ادکلن‌های زنانه است که نماد زیبایی، ظرافت و زنانگی را به خوبی نمایان می‌کند. از شنل شماره ۵ می‌توانید در روزهای سرد سال و فصل‌های پاییز و زمستان به راحتی استفاده کنید.

 

ادکلن ایفوریا کلوین کلین Euphoria

ادکلن ایفوریا کلوین کلین – Euphoria

 ادکلن ایفوریا از ادکلن های معروف زنانه وقتی سخن به میان می‌آید مطرح شدن برند کلوین کلین امری طبیعی است. عطر زنانه معروف ایفوریا مانند نامش مرموز و جادو کننده است. معروف‌ترین ادکلن زنانه کلوین کلین عطری شرقی و گلی دارد و از جمله عطرهای گرم و شیرین محسوب می‌شود. کارلوس بنایم، دومنیک روپین، لوک دانگ به خوبی دریافتند که یک زن چه قدرت درونی برای مجذوب کردن طرف مقابل خود دارد و بر اساس آن این عطر را طراحی کردند.

رایحه‌های آغازی: انار و خرمالو
رایحه‌های میانی: ارکیده سیاه، شکوفه‌های نیلوفر آبی
رایحه‌های پایه: بنفشه، کهربا، مشک، چوب ماهون

ایفوریا از معروف‌ترین ادکلن‌های زنانه است که رایحه‌ای شبانه، اغواکننده و گرم دارد اما می‌توانید با خیالی آسوده آن را در هر زمانی استفاده کنید. مهم‌ترین ویژگی ایفوریا از عطرهای زنانه معروف هم همین است که اختصاص به فصل خاص یا زمانی از شبانه روز ندارد، بلکه همیشه می‌توان آن را استفاده کرد. کلوین کلین بی‌شک از برندهای معروف ادکلن زنانه در دنیاست که می‌توانید عطر محبوب خود را از آن انتخاب کنید.قیمت این ایفوریا یکی از عطرهای زنانه معروف دنیا در حدود ۶۰ دلار امریکا برای ۱۰۰ میلی‌لیتر است. از این رو برای خرید آن باید حداقل ۲ میلیون تومان هزینه کنید، در صورتی که این عطر را با همین خواص و ماندگاری می‌توانید از سایت مندلیف به یک ششم قیمت خریداری کنید. معروف‌ترین ادکلن‌های زنانه دنیا توسط گروه مندلیف در ایران تولید می‌شوند و با بسته بندی جذاب و کیفیت بالا به فروش می‌رسند.

 

معروف‌ترین ادکلن زنانه میس دیور- Miss Dior

معروف‌ترین ادکلن زنانه میس دیور- Miss Dior

ادکلن‌های معروف زنانه یک ویژگی مشترک دارند، آن هم این است که برای اغلب بانوان نامی آشنا و محبوب دارند. میس دیور عطر زنانه معروف برند دیور یکی از این عطرها است. معروف‌ترین ادکلن زنانه دیور رایحه‌ای گرم و شیرین، مدیترانه‌ای و گلی دارد و بسیاری از بانوان از سراسر جهان آن را در لیست عطر محبوب خود دارند. میس دیور از معروف‌ترین ادکلن‌های زنانه این برند ماندگاری بالا و پخش بوی خوبی دارد. فرانسوا دماشی طراح برندهای معروف ادکلن زنانه این عطر را در سال ۲۰۱۷ به جهان معرفی کرد. باورتان می‌شود در این زمان کم یک عطر بتواند از سراسر جهان طرفداران بسیاری را به خود جذب کند.

رایحه‌های آغازی: پرتقال خونی، لیمو ترش، ترنج، فلفل صورتی، نارنگی ماندارین و پرتقال
رایحه‌های  میانی : رز و یاس
رایحه‌های پایه : اقاقیای پالیساندر و نعناع هندی

میس دیور از آن دسته معروف‌ترین عطرهای زنانه است که در کنار آن شیکی و جذابیت به همراه خوش پوشی و حس لاکچری خود به خود جفت و جور می‌شود. رایحه گرم و شیرین میس دیور آن را به انتخاب مناسبی برای روزهای سرد سال کرده است. میس دیور در میان اسامی عطرهای معروف زنانه نشانه عشق و جذابیت زنانه است. قیمت میس دیور به ازای ۱۰۰ میلی‌لیتر آن در حدود ۱۰۵ دلار آمریکاست و در زمره عطرهای زنانه معروف تقریباً ادکلن زنانه گران‌قیمت محسوب می‌شود. برای خرید معروف‌ترین ادکلن زنانه دیور باید مبلغی بیش از ۳ میلیون تومان به ازای عطر اورجینال آن بپردازید. این در حالی است که همین عطر با همان مشخصات و ماندگاری را می‌توانید از سایت مندلیف با یک دهم قیمت خریداری کنید. مندلیف در سال‌های اخیر کوشیده تا عطرهای زنانه معروف را با قیمتی مناسب بودجه بانوان ایرانی و کیفیتی در خور آن‌ها تولید  عرضه کند.

 

عطر زنانه معروف دیور جادور – J’adore

عطر زنانه معروف دیور جادور - J’adore

 ادکلن های معروف زنانه برند دیور تنها یک انتخاب نیست، جادور نیز از جمله معروف‌ترین عطرهای زنانه است که می‌تواند در این فهرست قرار بگیرد. در فهرست اسامی عطرهای معروف زنانه جادور با ۲۱ سال سابقه، ستاره‌ای درخشان است که طرفداران بسیاری در دنیا دارد. معروف‌ترین ادکلن زنانه، جادور رایحه‌ای ملایم و شیرین دارد که آن را به عطر محبوبی برای تمام فصول تبدیل کرده است. ماندگاری بالا و پخش بوی مناسب از جمله خواص اصلی است که طراح آن کالیس بیکر به آن توجه بالایی داشته است.

رایحه‌های آغازی: ترنج، پرتقال ماندارین، گل مگنولیا، خربزه، هلو و گلابی
رایحه‌های میانی: گل فریسیا، گل یاس، گل برف، گل ارکیده، گل محمدی، گل مریم، بنفشه و آلو
رایحه پایانی: مشک، توت سیاه، وانیل، درخت سدر و گیاه تاج خروس

از زیبایی ظاهری در طراحی شیشه دیور جادور که بگذریم، رایحه آن به قدری خوشایند است که خودتان را نیز سحر می‌کند. برندهای معروف ادکلن زنانه معمولاً محصولاتی با قیمت بالاتر از میانگین قیمت یک عطر را تولید می‌کنند، دلیل آن هم خاص بودن عطر و کیفیت بالای آن است. دیور جادور نیز از این امر مستثنا نیست، بطری ۱۲۵ میلی‌لیتری آن با قیمت ۱۱۲ یورو به فروش می‌رسد. این یعنی در ایران قیمت این عطر از ادکلن‌های معروف زنانه بیش از ۵ میلیون تومان خواهد بود.اگر شما هم از علاقه‌مندان به این عطر هستید اما دیگر با این وضعیت تورم توان خرید آن را ندارید. به شما سایت مندلیف را پیشنهاد می‌دهیم. معروف‌ترین عطرهای زنانه را می‌توانید در سایت مندلیف جستجو کرده و با قیمت مناسبی خریداری کنید. آیا می‌دانستید که گروه مندلیف عطرهای خود را در بطری ۱۴ میلی‌لیتری و به صورت کوچک نیز تولید می‌کند؟ این ویژگی به شما امکان می‌دهد که عطر زنانه معروف خود را همه جا در کنار خود داشته باشید.

 

معروف‌ترین ادکلن زنانه لانکوم، لانویت ترزور کرس

معروف‌ترین ادکلن زنانه لانکوم، لانویت ترزور کرس

لانکوم از آن دسته برندهای معروف ادکلن زنانه است که هواداران خاص خود را دارد. این ادکلن های معروف زنانه دارای رایحه گرم و شیرین، شرقی وانیلی است که برای روزهای سرد سال می‌توانید از آن استفاده کنید. لانویت ترزور کرس از معروف‌ترین عطرهای زنانه لانکوم ماندگاری و پراکندگی بوی بسیار خوبی دارد.

رایحه‌های اولیه : تمشک، ترنج ، فلفل صورتی و سرخالو
رایحه‌های میانی : رز، شکوفه بادام و یاس
رایحه‌های پایه : ارکیده، وانیل، دانه تونکا، مشک و نعناع هندی

کریستوف رینود و آمندین مری از طراحان معروف برند لانکوم است که معروف‌ترین ادکلن زنانه لانویت ترزور کرس هستند. لانکوم از آن اسامی عطرهای معروف زنانه است که از سال ۲۰۱۶ که وارد بازار جهانی شد توجه همه را به خود جلب کرد. قیمت این عطر لانکوم در حدود ۱۰۵ دلار آمریکاست.
برای خرید این عطر زنانه معروف با محاسبه قیمت روز دلار باید بیش از ۳ میلیون تومان هزینه کنید. البته مجبور نیستید که حتماً این هزینه را  به  خود تحمیل کنید. سایت مندلیف این عطر را با قیمتی بسیار مناسب و همین کیفیت به فروش می‌رساند. کیفیت عطرهای زنانه معروف سایت مندلیف قابل رقابت با نمونه‌های خارجی آن است. این محصولات تولید داخل را می‌توانید با افتخار و رضایت خاطر خریداری کرده و مصرف کنید.

 

معروف‌ترین ادکلن زنانه کارولینا هررا  ۲۱۲  

معروف‌ترین ادکلن زنانه کارولینا هررا  ۲۱۲  

در میان اسامی عطرهای معروف زنانه جای برند کارولینا هررا واقعاً خالی است. کارولینا هررا از ادکلن های معروف زنانه است که محصولات بی‌نظیری مانند ۲۱۲ دارد. این عطر گرم و شیرین زنانه که رایحه‌ای شرقی گلی دارد، جذابیت و گیرایی زنانه را به طرف مقابل القا می‌کند. ۲۱۲ رایحه‌ای مناسب روزهای سرد سال است و ماندگاری و پخش بوی بسیار بالایی دارد. روزندو متئو طراح این عطر برترین ویژگی آن را در تأثیرگذاری فوق العاده و فریبندگی‌اش بیان می‌کند.

رایحه‌های آغازی : ترنج، فلفل صورتی و نارنگی ماندارین
رایحه‌های میانی : پشمک، رز، شمعدانیان، گل‌های معطر و گاردنیای یاسمنی
رایحه‌های پایه : بنفشه، وانیل، چوب صندل سفید، مشک، کارامل و نعناع هندی

عطر ۲۱۲ از ادکلن‌های معروف زنانه است که بسیاری از بانوان حداقل یک بار آن را امتحان کرده‌اند. عطری مناسب برای بانوان جوان و جذاب است و می‌توان آن را برای موقعیت‌های رمانتیک نیز استفاده کرد. این عطر با حجم ۶۰ میلی‌لیتر به مبلغ ۶۰ دلار به فروش می‌رسد. این عطر جذاب زنانه را می‌توانید با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالایی از سایت مندلیف به آسانی و با چند کلیک ساده خریداری کنید. مندلیف در سال‌ها حضور موفق خود در صنعت عطر توانسته نظر بسیاری از مشتریان شیک پوش و سخت پسند را جلب و آن‌ها را با خود همراه کند.

 

حرف آخر

ادکلن‌های معروف زنانه در جهان کم نیستند اما معروف‌ترین و برترین آن‌ها در این فهرست به شما معرفی شدند.
خرید ادکلن‌های معروف زنانه را به سایت مندلیف بسپارید، مطمئناً تنوع و کیفیت آن نظر شما جلب می‌کند. معروف‌ترین عطرهای زنانه یعنی تعداد بسیاری از بانوان از سراسر دنیا آن را امتحان کرده و از آن رضایت داشته‌اند. عطرهای زنانه معروف را می‌توان در میان برندهای معروف ادکلن زنانه مانند شنل، دیور، کارولینا هررا و غیره پیدا کرد. معروف‌ترین ادکلن‌های زنانه‌ای که در فوق به آن‌ها اشاره شده به همراه بسیاری برندهای دیگر را می‌توانید در  سایت مندلیف خریداری کنید. یکی از ویژگی‌های بسیار خوب مندلیف تولید عطر در اندازه و حجم‌های مختلف است. که انتخاب را برایتان آسان‌تر کرده است. همچنین اگر قصد خرید عطر به عنوان هدیه را دارید؛ متناسب با سلیقه خود می‌توانید از میان ده‌ها گزینه بسته بندی و پکیج هدیه انتخاب‌های متعددی داشته باشید.

1 دیدگاه در “ادکلن های معروف زنانه کدامند؟

  1. شقایق گفت:

    به نظر من معروف ترین عطر زنانه گودگرل هست. مگه داریم از این عطر بهتر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *