اخبار, برندها

مجموعه عطر‌های سیتی کالکشن با دو عطر جدید در برند کارل لاگرفلد

برند «کارل لاگرفلد» (Karl Lagerfeld)، از آن دسته برند‌های لوکس و اشرافی است که عطرهای باکیفیتی را از این برند سراغ داریم. خوشبختانه خبرهای خوشی از این برند در راه است و باخبر شدیم مجموعه‌ عطرهای «سیتی کالکشن» (City Collection)، در قالب ۲ عطر با نام‌های «کارل نیویورک مِرسِر استریت» (Kark New York Mercer Street) و «کارل پاریس ۲۱ رو سِینت گولام» ( Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume)، از جانب برند «کارل لاگرفلد» در سال ۲۰۲۰ روانه بازارهای جهانی عطر و ادکلن خواهد شد. این عطرها رایحه‌ای دل‌انگیز دارند و از آنجایی که نمی‌‌توان به راحتی از کنار محصولات برند «کارل لاگرفلد» گذشت، در ادامه با هم نگاهی کوتاه به این عطرها و رایحه‌های آنها می‌اندازیم.

عطرهای جدید مجموعه سیتی کالکشن کارل لاگرفلد

امکان ندارد به دنیای مد و پوشاک علاقه داشته باشید و اسم «کارل لاگرفلد» به گوش شما نخورده باشد. وی طراح لباس آلمانی بود که نام و آوازه‌ای ماندگار از خود به جای گذاشت. جالب است بدانید عطرهای جدیدی که از برند «کارل لاگرفلد» شاهد هستیم، با نام مکان‌های مورد علاقه این چهره سرشناس دنیای مد و پوشاک انتخاب شده‌اند. در نتیجه ««کارل لاگرفلد ۲۱ رو سینت گولام» از نام خیابانی معروف در پاریس الهام گرفته شده و همان‌گونه که از نام «کارل نیویورک مرسر استریت» پیدا است، نام گذاری این عطر بر اساس یکی از محله‌های مورد علاقه «کارل لاگرفلد» در یکی از خیابان‌های نیویورک انجام شده است.

عطر «کارل لاگرفلد ۲۱ رو سینت گولام»

رایحه شیرین و دوست‌داشتنی نارنگی، گریپ‌فروت و برگ‌های بنفشه از بوی آغازین عطر «کارل لاگرفلد ۲۱ رو سینت گولام» به مشام می‌رسد. این رایحه‌های دل‌انگیز با بوی فریبنده رز، یاسمن و شمعدانی در نت میانی این عطر ادامه پیدا می‌کند و در نهایت با رایحه نعنای هندی، چوب صندل و مشک به پایان می‌رسد.

عطر «کارل لاگرفلد نیویورک مرسر استریت»

رایحه فریبنده ریحان، لیمو و فلفل سفید آغازگر بوی خوش این عطر است و این رایحه‌های دل‌انگیز با بوی خوش یاسمن، شمعدانی و ریواس ادامه پیدا می‌کند تا در نهایت بوی این عطر با رایحه چوب‌های سفید، خس‌خس و مشک به پایان برسد.

این دو عطر جدید از مجموعه عطرهای «سیتی کالکشن» برند «کارل لاگرفلد» در سال جاری میلادی روانه بازار خواهند شد و با توجه به سابقه‌ای که از این برند معتبر سراغ داریم، انتظار می‌رود با عطرهای خوش رایحه‌ و ترازاولی طرف باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *