برندها

کالکشن سه گانه و جدید برند اکستتا ؛ نمادی از طبیعت جذاب ایتالیا!

اکستتا (Exteta) نام یک برند طراحی و مُد ایتالیایی است که در حال حاضر، به تولید وسایلی همچون مبل، صندلی، لامپ، میز و دیگر و کالاهایی که توانایی مدرن سازی فضای داخلی یک‌خانه را می‌توانند بر عهده بگیرند، مشغول است. این برند همچنین در مورد حوزه فعالیت خودش، گفته است: «ما همه‌چیز هستیم و همه‌چیز نیز در جایگاه درست خود قرارگرفته است. ذائقه ایتالیایی ما می‌تواند هر عنصر طراحی و هر دید جدیدی را تحت تأثیر قرار داده و از طراحی فضای بیرونی گرفته تا فضای داخلی خانه‌ها، این طراحی  بین حس طبیعی زیباشناسی انسان و فرهنگ، قرارگرفته است.»

کالکشن جدید برند اکستتا

در سال جاری میلادی، این برند اما تصمیم گرفته است که سفر رؤیایی خود را در این زمینه به سمت یک فضای جدید و جذاب‌تری سوق داده و با طراحی و تولید یک کالکشن تازه‌وارد که شامل سه رایحه متفاوت است، این تغییر مسیر را به‌خوبی نشان داده است.کالکشن جدید برند اکستتا و این رایحه‌های جدید توسط طراح ایتالیایی کار بلد این حوزه، آقای میشل مارین (Michele Marin)، طراحی‌شده‌اند و بر اساس آنچه در رابطه با آن‌ها بیان‌شده است، این عطرها می‌توانند بیانگر مناظر طبیعی ایتالیا که رایحه چوب، میوه و گیاهان معطر، همه‌جا را تحت تأثیر قرار می‌دهد، باشند.

همچنین می توانید رایحه ی جدید یک طراح دیگر در حوزه مد و پوشاک را مشاهده کنید . با رایحه متفاوت«کنکورد» از برند ساله پریو آشنا شوید

رایحه سیروکو (Scirocco)

کالکشن جدید برند اکستتا
نت‌های کلیدی:

لیمو، ترنج، شکوفه پرتقال، انواع چوب‌ها، سدر، گل شاه‌پسند

رایحه میاسترال (Maestrale)

کالکشن جدید برند اکستتا
نت‌های کلیدی:

نعناع فلفلی، ترنج، پرتقال، ریحان، گل مریم، سدر

رایحه گریکال (Grecale)

کالکشن جدید برند اکستتا
نت‌های کلیدی:

رزماری، پرتقال، فلفل سیاه، چوب‌های سبک، گیاهان معطر، میخک، گیاه لائورن (Lauren)

میشل مارین در مورد فلسفه و هدف طراحی کالکشن جدید برند اکستتا ، این‌گونه توضیح می‌دهد: «ملاقات با برند اکستتا به من این اجازه را داد تا بتوانم به فضای بیرونی ذهنی سفر کنم که آن‌ها توسعه داده بودند. سفر در این فلسفه نو، شاید نتیجه‌اش همین سه رایحه‌ای باشد که به زیبایی هرچه‌تمام‌تر، طراحی‌شده‌اند. پس این سه جریان عطری از این برند، درواقع گشت‌وگذار این برند برای وسعت بخشیدن به فضایی است که می‌تواند برای هرکسی، جالب‌توجه باشد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *