نقد و بررسی

پنج عطر بهاره خاص!

بهار زمان ساختن دوباره است پس این فصلی عالی است که رایحه تان را نو کنید. حالا که داریم کم کم لباس های بافتنی و بوت های زمستانی مان را جمع می کنیم بهتر است به این لیست از پنج عطر بهاره فوق العاده هم توجه کنیم.

عطر بهاره -Oat & Cornflower از برند جو مالون

Oat & Cornflower از برند جو مالون

برند لوکس جو مالون این عطر بهاره را در سال ۲۰۱۸ وارد بازار کرد که بخشی از پنج عطر لیمیتد ادیشن بهاره بود. این عطر با گروه بویایی چوب و مشک، گرم و حسانی است و شامل نت هایی از فندق، علف وتیور، تنباکوی شیرین و گل میخک است.اگر عطری یک مقدار سبک تر می‌خواهید از همین کالکشن عطر Primrose & Rye را انتخاب کنید. اگر عطری با رایحه های شیرین تر هم می‌خواهید می‌توانید از این کالکشن عطرهای Honey & Crocus و Poppy & Barley را انتخاب کنید.

عطر بهاره -Nomade  از برند کلوئه

Nomade  از برند کلوئه

رایحه ای که روحیه زنانه را در آغوش می‌کشد. این عطری از گروه عطرهای چوبی است با نت های گیاهی و خنک. رایحه خاص این عطر با خزه بلوط می شکفد و کم‌کم با شیرینی آلوچه و خنکی گل فریزیا رایحه اش سبک‌تر می‌شود. این انتخابی ایده آل برای کسانی است که عطرهای گروه گل ها را دوست دارند اما دوست ندارند عطرشان رایحه خیلی شیرینی داشته باشد.

عطر بهاره -Daisy Twinkle از برند مارک جیکوبز

Daisy Twinkle از برند مارک جیکوبز

آخرین نمونه از کالکشن دِیزی از برند مارک جیکوبز، عطری با نام Twinkle است که عطری بازیگوش است که حس واقعی بهار را به ارمغان می‌آورد. منبع الهام این عطر همه جاهایی است که خورشید درآنها به روشنی می‌درخشد و آب برق می زند. این عطر از نت های گل ها و میوه ها سرچشمه گرفته شده که شامل تمشک وحشی، برگ بنفشه و چوب های سفید و کرمی است. شیشه ی یاسی و رویایی این عطر با شکوفه های درخشان تزیین شده که به هر میز آرایشی، زیبایی خاصی می دهد.

عطر بهاره -Alien Flora Futura از برند موگلر

Alien Flora Futura از برند موگلر

این عطری لازم برای طرفداران رایحه های جدید برند موگلر است که در آن ها تعادل بی نقصی بین زنانگی و پرتب و تاب بودن برقرار می‌شود. این عطر خنک با نت های سبکی از بالنگِ دستِ بودا، رایحه شیرین و گیاهی گل ملکهِ شب و کهربای سفید ترکیبی می‌سازد که در مجموع رایحه ای شبیه به وانیل و شکوفه های بهاری دارد.

عطر بهاره -Arizona از برند پرنزا شولر

Arizona از برند پرنزا شولر

آریزونا اولین عطری است که طراحان Jack McCollough و Lazaro Hernandez برای این برند طراحی کرده اند. عطری از گروه بویایی مشک با سایه هایی از گل های سفید رنگ. منبع الهام این عطر مناظر گسترده ی کویری با ماسه های رنگین و غروب های زیبایش بوده، آنچه که این طراحان در سفرشان به مکزیک دیده اند.  این عطر شامل نت هایی از زنبق زرد، گل یاس، گل کاکتوس، شکوفه پرتقال و مشک است. اگر شما طرفدار رایحه هایی هستید که نظیرشان را کسی ندارد این یکی به دردتان میخورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *