متفرقه

وب سایت مانولو لاهنیک ، برند کفش اسپانیایی و دسترسی به طرح های اصلی و جذاب این شرکت

برند فعال درزمینهٔ پوشاک و مُد موسوم به «مانولو لاهنیک» (Manolo Blahnik)، برای زمان حال حاضر که کل جهان درگیر شیوع گسترده و بیش‌ازپیش ویروس کرونا است، یک روش منحصربه‌فرد را در نظر گرفته است. طراح اسپانیایی که کار آن در حوزه تولید کفش است، قرار است در یک همکاری جدید با موسسه سلامت ذهنی این کشور، روش جدیدی را رونمایی کند.

روش جذاب این برند

این روش به این‌گونه است که در حال حاضر، هرکسی می‌تواند طرح‌های اولیه و اصلی کفش‌های این برد اسپانیایی را از وب سایت مانولو لاهنیک دانلود کرده و آن‌ها را تماشا کند. این برند در وب‌سایت خود چنین توضیح داده است: «ما افتخار می‌کنیم که توانسته‌ایم یک روش ابتدایی جدیدی را برای لذت بردن علاقه‌مندان به این طرح‌ها ایجاد کنیم. درواقع، علاقه‌مندان می‌توانند با در خانه ماندن خود، از این کفش‌ها و طرح‌های آن‌ها الهام گرفته و حس خوب و مثبتی را درون خود، احساس نمایند. این همان راهی است که ما فکر کرده‌ایم می‌توانیم به‌نوبه خود به‌سلامت روحی افراد، کمک کرده باشیم.».همچنین این برند، علاوه برقرار دادن ۵ فایل PDF قابل دانلود در وب‌سایت خودش برای این طرح‌ها، در اینستاگرام نیز هشتگی را با عنوان ManoloBlahnikSmiles# راه انداخته است.

نتیجه این روش جدید

جالب است بدانید که بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط عصب شناسان مغزی، طرح‌های رنگی و شاد مانند همین طرح‌های کفش از این برند اسپانیایی، می‌توانند اثر آرامش‌بخش و مثبتی را بر روی مغز انسان داشته باشند. این طرح‌ها می‌توانند در دوران پراسترس‌تر، به آرام‌تر شدن مغز افراد بزرگ‌سال، کمک کنند.

در وب سایت مانولو لاهنیک ، همچنین لینک‌هایی نیز به سازمان سلامت مغز ایجادشده است که برای افراد، می‌تواند حائز نکات مهم برای دوران استرس و فشار مانند دوران کنونی باشد و به این دسته از افراد کمک شایانی بکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *