اخبار, برندها

Oliver Valverde برند جدید Avant-Garden Lab را معرفی می کند

عطر و ادکلن الیور والورده (Oliver Valverde)، به واسطه عطرهای مانند M.O.U.S.S.E. II و Ambergreen که برنده جایزه های بزرگ عطرسازی شده است شناخته می شود، این برند اعلام کرده است که دوباره کار عطرسازی خود را اکنون تحت نام (Avant-Garden Lab) ادامه خواهد داد. تقریباً همه عطرهای ایجاد شده با نام تجاری قبلی به مارک جدید منتقل شده اند اما در بسته بندی های جذاب و دوست داشتنی جدید عرضه خواهند شد. الیور والورده (Oliver Valverde) چندین بار برای کسب و کار خود مدلهای مختلفی را آزمایش کرده است به عنوان یک شمع ساز شروع کرد، سپس به سمت عطر حرکت می کند و با موفقیت های جهانی روبرو می شود. محصولات عطر او را می توان در بوتیک های سراسر دنیا یافت.

سپس وی تصمیم گرفت که تمرکزش را بر روی اصول اولیه بسیار مهمتر بگذارد و کلیه خرده فروشی های کار خود را به خانه برند منتقل کند و خود را تنها توزیع کننده محصولات باشد. او یک بوتیک در مادرید افتتاح کرد و همچنان به انتشار عطرهای هیجان انگیز ادامه داد. با این حال، الیور والورده (Oliver Valverde) هرگز از پا نمی نشیند و همیشه راه هایی برای تجدید برند خود یافته و در آخرین تلاش برای چند ماه برند Oliver & Co از شبکه خارج شد و جای خود را به (Avant-Garden Lab) داد.

این برند در وبسایت رسمی اش می گوید: رایحه های ما الهام گرفته شده از طبیعت، رنگها، دادائیسم، انتزاع، سینستزی، فضای بیرونی، آزمایشگاهها، روانشناسی، آوانگارد، طراحی گرافیک، بعد سوم، موسیقی، گرافیک حرکت، مردم، سینما، عشق، علم، مواد اولیه گرانبها و نادر طبیعی و مولکولهای خارق العاده است.

در اکتبر سال جاری، (Avant-Garden Lab) مجموعه جدیدی از عطرها با عنوان (گل های جهش یافته) را منتشر کرد. طرفداران کارهای الیور والورده (Oliver Valverde) هزاران مورد طرح های بصری رنگارنگ و آینده نگر را در محصولات اولیور دیده اند و تجربه کرده اند، بدون توجه به اینکه بدانند این تغییرات چقدر بزرگ و دشوار است. با سبکی که هویت کار های او را در خود دارد، عطرها مطمئناً نشانگر ترکیب جذاب مواد با رمز و راز فضا هستند. می توانید عطرهای (Avant-Garden Lab) را در وب سایت برند سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *