اخبار, برندها

Rose Tangerine از سری محصولات Signature از برند Chloé

خانه مد کِلوئه (Chloé)نسخه (Eau de Toilette) از سری محصولات امضای کِلوئه (Chloé Signature) خود با نام رز نارنجی کِلوئه (Chloé Rose Tangerine) را عرضه می کند. رز نارنجی کِلوئه (Chloé Rose Tangerine) قرار است در نیمه آخر تابستان ۲۰۲۰ عرضه شود و وعده هویتی جسورانه تر و پرانرژی تری را در تفسیر دوباره یک عطر کلاسیک-مدرن از این برند می دهد.

رز نارنجی کِلوئه  (Chloé Rose Tangerine) توسط سیدونی لَنسِسِر(Sidonie Lancesseur) و میشل آلمایراک (Michel Michelairac) فرموله شده است که رایحه متمایز نت اصلی تازه و زنده از گل رز را به عنوان عنصر اصلی این برند حفظ کرده اند. رایحه عطر گل رز جدید با ظرافت های میوه ای غیر منتظره مرکبات تازه می شود، در حالی که نت های روشن توت سیاه و سبز مقدار بیشتری از درخشش این عطر را تشکیل می دهد. سدر و کهربا سفید نیز نت پایه عطر را تشکیل می دهد.

برای نسخه جدید این عطر کِلوئه (Chloé)، بطری متمایز با رنگ وطرح جدید در دسترس است: روبان دستی روی گردن بطری به رنگ نارنجی-صورتی است که با مایع عطر مطابقت دارد.

چهره جدید این عطر ، بازیگر بریتانیایی لوسی بوینتون (Lucy Boynton) است که با جذابیت طبیعی خود تبدیل به مظهر هویت آزاد زن کِلوئه (Chloé) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *