نت و رایحه

ارتباط بین رایحه ها و سلامتی ؛چطور رایحه ها را به بخشی از روتین سلامتیتان تبدیل کنید!

رایحه ها بخش مهمی از احساس تازه بودن و اعتماد به نفس داشتن است. راه های بی‌شماری برای ایجاد ارتباط بین رایحه ها و سلامتی وجود دارد که شما می‌توانید رایحه های مختلف را به برنامه های سلامتی روزانه تان اضافه کنید که برخی از آن‌ها در این مقاله آمده. آماده باشید برای تبدیل شدن به خوش بو ترین آدم دور و اطرافتان!

از صابون هایی با رایحه ی مرکبات استفاده کنید!

این صابون ها هم تازه کننده و خنک هستند و هم موجب هوشیاری بیشترتان می شود و بویی به شیرینی بوی مرکبات به خود می‌گیرید. شما می‌توانید از این صابون ها در هنگام حمام کردن و یا شستن دستانتان استفاده کنید. رایحه های لیمو، پرتقال، ماندارین، گریپ فروت و لیمو سنگی همه انتخاب‌های بی‌نظیری هستند.

عطرتان را به بخاری از رایحه‌ای فوق العاده تبدیل کنید!

وقتی به حمام می‌روید چند قطره از عطر گل یا مرکباتی که دارید و یا روغن های معطرتان را به کف حمام بزنید. سپس دوش را باز کرده و آب داغ روی آن بگیرید. بعد از آن در آب ولرم دوش بگیرید. عطر شما آرام آرام رایحه هایش را بیرون می‌دهد و می‌توانید در بخاری معطر دوش بگیرید.

با عطر به خودتان مالشی معطر هدیه کنید!

عطر مورد علاقه تان را بردارید و دو یا سه قطره به حوله حمامتان پیش از دوش گرفتن بزنید. سپس حوله را روی رادیاتور یا جایی گرم بگذارید تا کمی گرم شود. بعد از حمام کردن حوله را به آرامی بر روی بدنتان بکشید و بدنتان را به این حوله ی گرم و معطر مالش بدهید. به این شیوه احساس آرامش بخشی به شما دست می‌دهد و رایحه عطر به صورت جزئی اما دوست داشتنی روی پوستتان باقی می‌ماند.

ارتباط بین رایحه ها و سلامتی

از محصولات بهداشتی متعددی با رایحه مشترک استفاده کنید!

حمامتان را با یک روغن بدن معطر شروع کنید. سپس از صابون معطری با همان رایحه استفاده کنید. بعد از دوش گرفتن از لوسیون بدنی با همان رایحه استفاده کنید و سپس ادکلن یا ادوتویلتی هم با همان رایحه به خود بزنید. این به شما اجازه می‌دهد تا رایحه به صورت لایه ای روی پوستتان پخش شود.

با رایحه دلخواهتان بخور بگیرید!

از یک دستگاه بخوری که اسانس مورد نظرتان را به آن اضافه کرده اید استفاده کنید. سرتان را به سمت دستگاه بخور خم کنید، حوله‌‌ای روی سرتان بگذارید و اجازه دهید که رایحه در پوستتان خیس بخورد.

با محصولات معطر نفستان را هم تازه کنید!

استفاده از محصولاتی مثل خمیردندان ها و دهانشویه هایی که طعم نعناع دارند کمک می‌کند که نه تنها دندان هایی تمیز و نفسی تازه داشته باشید بلکه بوی دهانتان هم رایحه خوبی داشته باشد.

موهایتان را خوشبو کنید!

با استفاده از شامپو ها و نرم کننده های معطر با کیفیت رایحه ی خوبی به موهایتان بدهید. شما حتی می‌توانید بعد از حمام اسپری کوچکی از عطر مورد علاقه تان به موهایتان بزنید.

محصولات سالم و معطری بخورید!

همیشه غذاهای مقوی بخورید و برای ارتباط بین رایحه ها و سلامتی می توانید در انتخاب آنها سعی کنید از محصولات غذایی با عطر خوبی استفاده کنید مثل خوردن نعناع، نارگیل، وانیل و چای سبز.

حتما بخوانید : چگونه عطر بخریم و از آن استفاده کنیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *