اخبار

با رایحه وانیل برند فراگونارد بیشتر آشنا شوید

برند فرانسوی موسوم به فراگونارد (Fragonard)، اکنون می‌خواهد در همین اوایل سال ۲۰۲۰، گل‌کوچک و خوشبوی مگنولیا (Magnolia) را به‌عنوان گل سال ۲۰۲۰ خود انتخاب کند؛ اما این رونمایی اخیر از رایحه جدید شرکت فرانسوی، تنها موردی نیست که در کالکشن ارزشمند و غنی این عطرساز، می‌توانیم با آن روبرو شویم.

وانیل یکی از رایحه‌های مربوط به گل‌های معطر است که امروزه در عطرهای زیادی از برندهای مختلف، مورداستفاده قرارگرفته و بر پایه وانیل ابسولوت، پایه‌گذاری می‌شود. درواقع می‌توان گفت که ترکیبی ازگل‌های سفید و رایحه‌های دیگر در این عطرها، می‌توانند همان طعم و مزه نهایی و لذت بخشی را به عطر ببخشند که یک طراح حرفه‌ای، از آن انتظار دارد.

رایحه وانیل برند فراگونارد ، همچنین توسط خانم دنیلا آندریر (Daniela Andrier) یعنی همان طراح حرفه‌ای که مسئول ساخت کالکشن مون اوقانژا (Mon Oranger) بوده، به بهره‌برداری رسیده است. این طراح، همچنین علاوه بر همکاری با برند فراگونارد، با دیگر شرکت‌هایی مانند بولگاری (Bvlgari)، بوتگا ونتا (Bottega Veneta)، میو میو (Miu Miu)، پرادا، تیفانی و دیگر برندها، همکاری داشته است.

رایحه وانیل برند فراگونارد

جالب است بدانید که این برند فرانسوی، تاکنون دست به طراحی و تولید رایحه‌ها و مجموعه‌های مختلفی زده است که هر یک می‌توانند با استفاده از آکوردهایی مانند شکوفه‌های پرتقال، چوب سرو، پیونی (Peony) و گل شاه‌پسند، همان طعم و مزه‌ای را ارائه دهند که هرکسی بتواند به‌خوبی با رایحه موردنظر ارتباط برقرار کند.

رایحه وانیل (Vanille) سال ۲۰۲۰ این شرکت نیز اولین عطری نیست که بر پایه آکوردهای وانیل ساخته‌شده است. رایحه شرقی موسوم به فلور دو وانیل (Fleur de Vanille) مربوط به سال ۲۰۰۸ نیز یکی دیگر از رایحه وانیل برند فراگونارد بود که درون‌نت‌های اصلی خود، از گیاه ایلنگ-ایلنگ (ylang-ylang) نیز استفاده کرده بود.

هرم نت‌های اصلی رایحه وانیل برند فراگونارد

نسخه ۲۰۲۰

طراح: دنیلا آندریر

نت‌های بالایی: گل یاسمن

نت‌های میانی: بادام، وانیل، گل‌های سفید

نت‌های پایه: وانیل ابسولوت، مُشک، کارامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *