اخبار

جذابیت نت‌های میوه‌ای و چای سفید با عطر جدید برند الیزابت آردن

هر آکورد متفاوتی که در هرم نت‌های اصلی رایحه‌های خوشبو به کار می‌رود، می‌تواند اثربخشی بسیار متفاوت و جذاب خود را داشته باشد. نت‌هایی که کافی است تا طراح آن‌ها، نوع ترکیب و میزان اضافه شدن هر آکورد را به‌خوبی دانسته تا بتواند همان محصول نهایی موردنظر برای برند و مشتریانش را تولید کند.

کالکشن موسوم به وایت تی (White Tea) به معنای چای سفید از برند الیزابت آردن (Elizabeth Arden) نیز که در سال ۲۰۱۷ معرفی و رونمایی شد توانست همان اثربخشی با حداکثر نیروی پتانسیل خود را به نمایش بگذارد. رایحه‌ای که خیلی زود توانست به محبوبیت و شهرت رسیده و جای پای خود را در میان علاقه‌مندان باز کند.

شخصیت آرام و معطر این رایحه با ساختاری که می‌تواند تأثیر آرامش بخشی بر روی روح انسان بگذارد، در یک‌زمان هم می‌تواند خاصیت انرژی بخشی خود را داشته باشد و هم آرامشی درونی را به فرد، هدیه دهد. درست به خاطر همین محبوبیت روزافزون و گسترده بود که برند الیزابت آردن، دو نسخه دیگر از این کالکشن را نیز رونمایی کرد: یکی رایحه موسوم به وایت تی وانیلا اُرکید (White Tea Vanilla Orchid) و دیگری نیز نسخه وایت تی وایلد رُز (Wild Rose) بوده است.

برند الیزابت آردن از چای سبز نیز برای تولید رایحه های خود نیز استفاده کرده است ، اطلاعات بیشتر در مقاله رایحه جدید الیزابت آردن ؛ متفاوت و جدید ، از چای سبز و شکوفه‌های گلابی

عطر جدید برند الیزابت آردن بانام وایت تی ماندارین بلاسم (Mandarian Blossom) یا همان شکوفه‌های نارنگی نیز در ماه جاری میلادی به‌عنوان چهارمین نسخه از این کالکشن جذاب، راه خود را به سمت بازارهای جهانی پیداکرده است. رایحه‌ای که می‌توانیم در آن، شاهد آکوردهای معطر و خوشبوی گل‌ها در کنار نت‌های از مُشک و رایحه‌های چوبی باشیم.

عطر جدید برند الیزابت آردن

برند سازنده در مورد این نسخه جدید گفته است: «رایحه تازه‌وارد شکوفه‌های نارنگی، می‌تواند همان حس خوشایندی را برای انسان ایجاد کند که بخارآب اقیانوس بر روی پوست گرم انسان دارد. رایحه‌ای که نه‌تنها اثر انرژی بخشی بی‌نظیر خود را برای فرد دارد بلکه می‌تواند او را در حس شخصی‌سازی‌شده‌ای لذت‌بخش، رها سازد.»

هرم نت‌های اصلی عطر جدید برند الیزابت آردن

نام رایحه:White Tea Mnadarin Blosom

نسخه:۲۰۲۰

نت‌های بالایی: پرتقال، نارنگی، لیمو، میوه‌های عجیب و کمتر شناخته‌شده

نت‌های میانی: شکوفه پرتقال، یاسمن، چای سفید، روغن بهارنارنج

نت‌های پایه: مُشک، چوب سدر، امبروکس (ambrox)، آسمانتوس (Osmanthus)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *