نقد و بررسی

۱۱ ادکلن مردانه با ماندگاری بالا (بهترین ها برای آقایان جذاب)

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا سبب می‌شود شما از دست‌به‌جیب شدن برای خرید عطرهای متفاوت در امان بمانید. برخی از این ها تا دو روز ماندگاری دارند و این امر نشان از متریال بسیار مرغوب برای این محصولات است. اگر عطر را به‌جای لباس بر روی پوست تن خود بعد از استحمام اسپری کنید ماندگاری آن مدت‌زمان طولانی‌تری با شما همراه خواهد بود. ازآنجایی‌که برخی از عطرهای مردانه قدری قیمت تمام‌شده بالایی دارند باید بگویم این مهم در برابر ماندگاری بسیار متفاوت آن می‌ارزد. از همین رو در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون بهترین برندهای عطر مردانه با ماندگاری بالا مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم پس با ما همراه باشید.

 • عطرهای مردانه باکیفیت
 • عطرهای مردانه با اسانس معطر
 • عطرهای مردانه با رایحه‌ای ماندگار

 

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- کاپیتان بلک

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- کاپیتان بلک

عطر مردانه با ماندگاری بالا می‌تواند ادکلن کاپیتان بلک باشد که محصول کشور فرانسه است. این محصول به دلیل اسانس‌ها و روغن‌های گیاهی بسیار متنوعی که در آن استفاده‌شده است برای چهارفصل شما در نظر گرفته‌شده است. روزهای سرد پاییزی و بهار خود را با کاپیتان بلک می‌توانید متفاوت‌تر از هر زمان دیگری به تصویر بکشید. در سال ۲۰۰۶ ساخت این عطر زیر نظر کمپانی جان وین به انجام رسیده است. اگر بخواهیم از گروه بویایی این عطر منحصربه‌فرد برای شما بگویم می‌توانیم به عصاره گیاهان معطر اشاره داشته باشیم. این عطر به دلیل غلظت بسیار بالایی که دارد بسیار مشهور شده است و تاکنون توانسته است فروش خوبی را در میان آقایان به خود اختصاص دهد. ازآنجایی‌که قدری با بوی توتون پیپ کاپیتان عجین شده است به آن لقب کاپیتان بلک را داده‌اند.

 • ماندگاری تا بیش از ۴۸ ساعت
 • رایحه‌ای ملایم و شیرین
 • پراکندگی بسیار بالا

 

ماندگارترین عطر مردانه -کرید اونتوس

ماندگارترین عطر مردانه -کرید اونتوس

ماندگارترین عطر مردانه ادکلن کرید اونتوس با رایحه‌ای خنک و تلخ برای شما در نظر گرفته‌شده است. این عطر مشهور در سال ۲۰۱۱ راهی بازار شد و توانست لقب محبوب‌ترین عطر را به خود اختصاص دهد. این عطر در گروه بویایی مدیترانه‌ای میوه‌ای قرار دارد. عطارهای مشهور الیویر کرید (نسل ششم) و اروین کرید (نسل هفتم) روند ساخت این عطر را به عهده گرفته‌اند. ازآنجایی‌که رایحه‌های استفاده‌شده در آن‌قدری گرم است برای روزهای سرد زمستانی شما یک محصول ایده ال به شمار می‌آید. رایحه‌های به کار گرفته‌شده در این عطر اعجاب‌انگیز قدری سبب ترش شدن این عطر در کنار شیرین بودن آن شده است. شاید رنج قیمتی این محصول قدری بالا باشد اما بدون تردید رایحه دل‌انگیز آن شمارا راضی خواهد کرد.

 • رایحه اولیه: ترنج، انگور فرنگی سیاه، آناناس، سیب
 • رایحه میانی: رز، نعناع هندی یاس، چوب درخت قان
 • رایحه پایه: وانیل، عنبر، خزه درخت بلوط، مشک

 

ادکلن مردانه با ماندگاری طولانی – پگاسوس

ادکلن مردانه با ماندگاری طولانی - پگاسوس

ادکلن مردانه با ماندگاری طولانی ادکلن پگاسوس با طبعی تلخ و تند به تأثیر از سرخس گونه‌های شرقی برای شما طراحی و تولیدشده است. ازآنجایی‌که اسانس‌های استفاده‌شده در آن‌قدری گرم است برای فصول سرد سال محصولی متناسب محسوب می‌شود. همچنین درصد ماندگاری و پخش بوی عطر از منظر مصرف‌کنندگان بسیار عالی عنوان‌شده است و شما تا بیش از بیست‌وچهار ساعت می‌توانید رایحه خوش آن را استشمام کنید. این عطر مردانه محبوب در سال ۲۰۱۱ زیر نظر کشور فرانسه طراحی و تولیدشده است. اگر می‌خواهید صاحب یک عطر متمایز تلخ و تند باشید ما به شما پگاسوس را توصیه می‌کنیم. نام این عطر برگرفته از یکی از اسب‌های افسانه‌ای یونان باستان است.

 • رایحه اولیه: ترنج، گل‌گاوزبان و زیره سبز
 • رایحه میانی: گل یاس، اسطو خودوس عادی و بادام تلخ
 • رایحه پایه: وانیل، چوب صندل و کهربا

 

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- کرید سیلور مانتین

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- کرید سیلور مانتین

ماندگارترین ادکلن مردانه می‌تواند  ادکلن کرید سیلور مانتین باشد. این عطر سلطنتی برای اولین بار در سال ۱۹۵۵ با رایحه‌ای بسیار خنک به بازار عرضه‌شده است. اسانس‌های محبوب استفاده‌شده در این عطر آن را برای فصول گرم سال بسیار ایده ال کرده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید اسپرت بودن این عطر و استفاده هم‌زمان آقایان و خانم‌ها از این عطر از مؤلفه های بارز آن به شمار می‌آید. اولیویه کرید سیکس جنریشن عطر این عطر پرطرفدار است که زیر نظر کشور فرانسه و برند کرید آن را تولید کرده است. شیشه سفیدرنگ این ادکلن با دربی نقره‌ای زینت داده‌شده است که خود نماد تلالو جریان آب در بین برف‌های کوه‌های آلپ است.

 • رایحه اولیه: نارنگی ماندارین و ترنج
 • رایحه میانی: انگور فرنگی سیاه و چای
 • اسانس پایه: برگ درخت نارنج، صمغ گالبانیوم، چوب صندل سفید و مشک

 

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- ایفوریا

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- کلوین کلاین

عطر مشهور ایفوریا ساخت کشور آمریکا است و ساختار متمایز آن دلیل استقبال بی‌نظیر از آن عنوان‌شده است. رایحه این عطر تلخ، تند و البته کمی خنک است. این عطر برای فصل بهار، پاییز و زمستان شما محصولی متناسب به شمار می‌آید. ازآنجایی‌که گل‌های طبیعی در آن به کار گرفته‌شده است برای فصل بهار نیز ایده ال است. ماندگاری این عطر در هوای خنک تا بیست‌ودو ساعت و در هوای گرم تا یازده ساعت عنوان‌شده است. همچنین به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که در آب‌وهوای شرجی تا هشت ساعت ماندگاری دارد. این محصول آمریکای در زمان اسپری کردن روی لباس تا ۴۸ ساعت برای شما با همان عطر و بوی اولیه قابل‌استشمام است.

 • رایحه اولیه: فلفل و زنجبیل
 • رایحه میانی: گیاه ریحان، مریم‌گلی، چوب سدر و علف وتیور
 • رایحه پایه: گیاه پاتچولی، گل لادن، چوب عود، عنبر و صمغ

 

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- بولگاری

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- بولگاری

عطر بولگاری را می‌توانید با رایحه شیرین، خنک و خوراکی برای روزهای گرم سال در نظر بگیرید. این عطر از ساختاری میوه‌ای با ترکیب چوب و گیاهان معطر بهره گرفته است که سبب اعجاب‌انگیز شدن عطر آن شده است. عطرهای بولگاری از تنوع بسیار زیادی بهره گرفته‌اند و هرکدام از آن‌ها نیز رایحه متمایزی را به خود اختصاص داده است. از همین رو افراد با هر سلیقه‌ای می‌توانند از این محصول متمایز بهره بگیرند. اگر می‌خواهید در کنفرانس‌های کاری خود بدرخشید به شما توصیه می‌کنیم این عطر متمایز را برای خود تهیه کنید.

 • رایحه اولیه: پرتقال ماندارین، برگ درخت نارنج و پرتقال
 • رایحه میانی: گل پنبه، جلبک دریایی و اسطوخودوس
 • رایحه پایه: عنبر، گیاه مریم‌گلی، نت‌های چوبی، گیاه پاتچولی و چوب درخت سرو ویرجینیا

 

عطر مردانه با ماندگاری بالا – اکسیس بلو

عطر مردانه با ماندگاری بالا - اکسیس بلو

بهترین ادکلن مردانه با ماندگاری بالا اکسیس شناخته‌شده است. اکسیس زیر نظر یک کمپانی فرانسوی طراحی و تولیدشده است. تاکنون بیش از چهل مدل عطر با برند اکسیس راهی بازار شده است که مطابق با سلایق متفاوت افراد در نظر گرفته‌شده است. اکسیس بلو عطری است با طبع خنک و ملایم که در گروه بویایی چوبی ادویه‌ای قرار دارد. از همین رو برای فصول گرم سال بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد. در سال ۲۰۰۹ این عطر مردانه جذاب راهی بازار شده است و تا امروز توانسته طرفداران ویژه‌ای را در هر قشری به سمت خود جذب کند. اگر خلق‌وخوی آرام دارید و دوست دارید آرامش را به اطرافیان خود هدیه دهید این عطر برای شما یک انتخاب متمایز به شمار می‌آید.

 • رایحه اولیه: نیلوفر آبی، ترنج و نارنگی
 • رایحه میانی: اسطوخودوس، هل، جوز و چای
 • رایحه پایه: خس‌خس، سدر، لوبیا تونکا، مشک و چوب صندل

 

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- کارولینا هررا CH

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- کارولینا هررا CHماندگارترین ادکلن مردانه عطری است از دیار ایالات‌متحده که در سال ۲۰۰۹ راهی بازار شده است. این عطر طبعی معتدل دارد و در گروه بویایی شرقی ادویه‌ای قرارگرفته است. در کل این عطر به اتحاد تضادها شهرت دارد که برازندگی بی‌قاعدگی را در هم می‌آمیزد. این عطر در گروه بویایی شرقی ادویه‌ای قرار دارد و برای فصول سرد شما محصولی ایده ال به شمار می‌آید. این را به یاد داشته باشید که عطرها در فصول سرد سال ماندگاری بیشتری را از خود به تصویر می‌کشند. رایحه ترش و شیرین این عطر با هر روحیه‌ای سازگاری دارد و این مهم به دلیل بهره گرفتن ازگل‌های شرقی و ادویه‌های هندی است.

 • رایحه اولیه: گریپ فروت و ترنج
 • رایحه میانی: بنفشه، یاس، روایح چوبی، جوز و زعفران
 • رایحه پایه: قند، وانیل، خس‌خس، چوب صندل سفید، خزه درخت بلوط، چوب کشمیر، جیر، چرم و کهربا

 

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- آزارو ویزیت

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- آزارو ویزیت

آزارو ویزیت عطری است گرم و تند که در سال ۲۰۰۳ راهی بازار شده است. این عطر مردانه سبب جذابیت و وقار بیشتر شما می‌شود. آنیک مناردو عطار مشهور این عطر را در گروه بویایی چوبی تند قرار داده است. از همین رو برای فصول سرد شما یک محصول ایده ال محسوب می‌شود. در فصل پاییز و زمستان می‌توانید ماندگاری بیشتری را باقدرت پخش بالاتری از این عطر شاهد باشید. این محصول فرانسوی طبعی گرم دارد و شمارا یک نسل جوان‌تر به تصویر می‌کشد. اگر می‌خواهید با اعتمادبه‌نفس بالا در خیابان‌های شهر قدم بزنید پیشنهاد ما خرید عطر فوق است.

 • رایحه اولیه: هل، ترنج، جوز، فلفل صورتی و زنجبیل
 • رایحه میانی: سدر، بخور خوشبو، درخت گایاک و لادن
 • رایحه پایه: شاهبوی و مشک

 

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- دولچه گابانا کی کینگ

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا- دولچه گابانا کی کینگ

دولچه گابانا عطری است که با رایحه‌ای ملایم در پیش روی شما قرارگرفته است. این عطر در سال ۲۰۲۰ به‌عنوان یک عطر خاص راهی بازار شده است. طبع این عطر معتدل است و در گروه بویایی چوبی ادویه‌ای قرارگرفته است. این عطر مردانه جذاب از ماندگاری و پخش بوی بسیار ایده الی از منظر مصرف‌کننده برخوردار است. همچنین رایحه آن به دلیل بهره گرفتن از اسانس‌های متفاوت قدری تند و در برخی مواقع شیرین است. اگر می‌خواهید در کنار رایحه خوش یک تصویرسازی زیبا را با این عطر بی‌نظیر روی میز توالت خود شاهد باشید به شما توصیه می‌کنیم دلچه را خریداری کنید.

 • رایحه اولیه: پرتقال خونی، فلفل قرمز شیرین، لیموترش، هل و دانه سرو کوهی
 • رایحه میانی: انجیر، اسطوخودوس، سالویا اسکلاریا و شمعدانی
 • رایحه پایه: گیاه ناگارموتا، نعناع هندی، خس‌خس و سدر

 

ماندگار ترین ادکلن مردانه – مون بلان مونت بلنک

ماندگار ترین ادکلن مردانه - مون بلان مونت بلنکمون بلان عطری است که رایحه‌ای خنک و شیرینی دارد و ساختار آن با استفاده از مرکبات، گل‌های میوه‌ای و گیاهان معطر شکل‌گرفته است. بهره‌گیری از اسانس چوب در این عطر سبب رسیدن به حس جنگل‌های نم خورده را برای شما تداعی می‌کند. این عطر در سال ۲۰۱۱ راهی بازار شده است. الیویر پاشا عطار مشهور با استفاده ازگل‌های سرخسی ترکیبات این عطر را فرمولاسیون کرده است.

 • رایحه اولیه: ترنج ایتالیایی، اسطوخودوس فرانسوی
 • رایحه میانی: سرو سفید
 • رایحه پایه: خزه درخت بلوط

 

کلام آخر پیرامون ماندگار ترین ادکلن مردانه

ادکلن مردانه با ماندگاری بالا

همان‌طور که در طی مقاله پیش رو مطالعه کردید عطرهای مردانه از اسانس‌های متفاوتی بهره گرفته‌اند. از همین رو ماندگاری آن‌ها متناسب با اسانس‌های به کار گرفته‌شده و متریال باکیفیت تفاوت دارد. شما می‌توانید برای خود بر اساس سلیقه‌تان محصولی ایده ال را تهیه کنید. عطرهای تند و تلخ، عطرهای شیرین و خنک، عطرهای گرم و شیرین و ده‌ها رایحه دیگر برای شما بر اساس خلقیاتتان در نظر گرفته‌شده است. ازآنجایی‌که اسانس‌ها و روغن‌های گیاهی استفاده‌شده برای ادکلن های مرغوب و باکیفیت قدری متفاوت است نیاز است قدری برای خرید این محصول هزینه کنید. خرید عطرهای با اسانس های متفاوت و قدری گران‌قیمت سبب متمایزتر شدن شما در جمع خواهد شد. امید است معرفی محصولات برگزیده فوق در راستای یک خرید موفق موردتوجه شما عزیزان قرارگرفته باشد.

 • عطرهای مردانه باکیفیت
 • اسانس‌های مرغوب
 • قیمت تمام‌شده بالا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *