اخبار

آکورد متفاوت و معطر«چای»؛زیربنای اصلی دو عطر جدید ۲۰۲۰ برند « آکوا کولونیا »

آیا شما نیز ازجمله طرفداران نت‌هایی همچون چای در رایحه‌های خوشبو هستید؟ نت‌هایی آرامش‌بخش، خوش‌بو، متفاوت و درواقع بهتر است بگوییم، همان نت‌هایی که در یک‌زمان مشخص، هم می‌توانند حس رؤیایی را به انسان ببخشند و هم حالات روحی او را عوض کنند. رایحه‌هایی که در هرم نت‌های اصلی خود از چای بهره می‌گیرند، لذت‌های به‌خصوصی را ارائه می‌دهند که تأثیرگذاری و سودمندی‌شان، بسیار بیشتر از نام خود رایحه خواهد بود.

آکورد های محبوب

شاید گزاف نباشد که بگوییم هیچ آکورد دیگری همچون همین گیاه معطر و محبوب در جهان و به‌خصوص کشورهای آسیایی، نمی‌تواند چنین، کفه ترازوی بین روح و جسم را به تعادل رسانده و از همین روش طبیعی که برای چیزی حدود ۵,۰۰۰ سال در تاریخ خود پیش‌گرفته است، می‌تواند دوستدار هرکسی باشد.

عطر جدید آکوا کولونیا

این نوشیدنی گیاهی که در انواع مختلفی وجود داشته و طرفداران بسیار زیادی را نیز در سراسر جهان دارد، می‌تواند با روش منحصربه‌فرد و به‌خصوص خود، تنها با نوشیدن همان یک لیوان در روز، هر فردی را مجذوب خود کند. همچنین خواص داروی و درمانی چای نیز می‌تواند این هارمونی اثربخش را بیشتر توسعه داده و از طریق همان ترازوی متعادل، بین روح انسان و طبیعت پاک و خالص، ارتباط بی‌نظیری را ایجاد کند.

عطر جدید آکوا کولونیا

جدیدترین رایحه آکوا کولونیا

در سال جاری میلادی و در همین میانه‌های سال ۲۰۲۰ نیز، کالکشن موسوم به ۴۷۱۱ آکوا کولونیا (Aqua Colonia)، تمرکز ویژه خود را بر روی نسخه‌هایی قرار داده است که از سال ۲۰۰۹ تاکنون، هم توانسته‌اند توانایی‌های خود را به‌خوبی به مرحله اثبات برسانند و هم به‌واسطه همین نیروی پتانسیل بالا، طرفداران زیادی را نیز به سمت خود جلب کنند.

عطر جدید آکوا کولونیا

تاکنون نیز رایحه‌های ساخته‌شده توسط برند آکوا کولونیافبا فلسفه طراحی مجذوب‌کننده، طبیعت گرم و ویژگی‌های خاص خود، همیشه تجربیات فصول مختلف سال را برای دوستدارانشان، به زیبایی هرچه‌تمام‌تر به ارمغان آورده‌اند. کالکشن تازه‌وارد آکوا کولونیا نسخه چای (Tea Edition) نیز، از طریق همین مسیری که برای اولین بار پیش‌گرفته است، می‌تواند به دستاوردها بی‌نظیری برسد.

عطر جدید آکوا کولونیا

دو عطر جدید آکوا کولونیا که به کالکشن برند اکوا کولونیا در بهار سال جاری میلادی افزوده‌شدهاند، با نام‌های گرین تی اند برگاموت (Green Tea & Bergamot به معنای چای سبز و ترنج) بوده که نمادی از یک رایحه جسور، طبیعی و آروماتیک داشته که درنهایت با آکوردهایی از مرکبات، به کار بی‌نظر خود پایان می‌دهد.

عطر جدید آکوا کولونیا

دیگر عطر جدید آکوا کولونیا نیز، ماچا اند فرانجیپانی (Matcha & Frangipani) نام داشته که رایحه‌ای آرام، درخشان و پراحساس بوده که درنهایت با شیرینی آکوردهایی همچون ادویه‌جات، به سرحد پتانسیل خود رسیده است. این دو رایحه تازه‌وارد، در کالکشن ۴۷۱۱ آکوا کولونیا، به‌صورت بطری‌های جذاب ۵۰ میلی‌لیتری ادکلن و در تولیدات محدود، عرضه خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *