اخبار

بومیان لایم ؛ عطر جدید و جذاب از دل جنگل های استوایی استرالیا

برندهای تازه‌وارد در صنعت رایحه‌های خوشبو، هریک می‌توانند با ویژگی‌های منحصربه‌فردی و پتانسیلی که دارند، محصولاتشان را به بهترین حالت ممکن، طراحی کرده و به بازار عرضه کنند. شرکت‌هایی که باید برای هرچه رقابت‌پذیرتر بودن با برندهای بزرگ و شناخته شدنشان در بازار، از همان ابتدای کار سعی کنند تا محصولاتی درخور را ارائه دهند.

برند موسوم به گلدفیلد اند بنکس (Goldfield & Banks) نیز نام یکی از همین شرکت‌های نوپا و تازه‌وارد استرالیایی است که می‌خواهد نام خود را برسرزبان ها بیندازد. نکته جالب‌توجه در مورد این برند آن است که گلدفیلد از مواد اولیه بومی کشور استرالیا برای طراحی عطرهایش استفاده می‌کند تا غنی بودن این قاره ازنظر منابع طبیعی را نشان دهد.

اکنون نیز در میانه‌سال ۲۰۲۰ میلادی، این شرکت از یک رایحه جدید خود بانام «بومیان لایم»(Bohemian Lime)، پرده برداشته است. عطر بومیان لایم رایحه‌ای تازه، میوه‌ای و جسور که می‌تواند شمارا دعوت به آرامش و نشاط کرده و با کمک آکورد اولیه‌ای همچون برگ درخت نخل و در زیر سایه‌های پر جنب‌وجوش این درخت زیبا، پتانسیل‌ها و توانایی‌های خود را نشان دهد. درون این رایحه درواقع پر است از تابش خورشید استوایی، نسیم دل‌انگیز استرالیا و رایحه همه گیاهان و آکوردهای موجود در آن منطقه.

عطر بومیان لایم

همان‌گونه که می‌توان از این برند استرالیایی و بر اساس دیگر رایحه‌های آن نیز انتظار داشت، عطر تازه‌وارد گلدفیلد اند بنکس نیز درون خود از یک ماده اولیه مختص همان مناطق، بهره می‌برد تا بتواند ویژگی خاص و متمایز خود را با همان نُت، به‌خوبی نشان دهد. در عطر بومیان لایم نیز این ماده اولیه، یک میوه موسوم به «لیمو انگشتی» (Finger Lime) بوده که یک محصول بومی مناطق استوایی بوده و بیشتر نیز در مناطق خطوط ساحلی کوئینزلند و ولز جنوبی، دیده می‌شود.

معرفی میوه لیمو انگشتی

میوه استرالیایی موسوم به فینگرلایم، گاهی اوقات به‌عنوان «لیمو خاویاری» نیز شناخته می‌شود. دلیل این نام‌گذاری، وجود کپسول‌هایی غیرمعمول از آب این میوه، درون پوسته آن است. گوشت و پوست این میوه، منبعی معطر و رایحه بخش از عطرها هستند که البته هنوز برای صنعت عطر و ادکلن، زیاد شناخته‌شده نیست. شاید به همین خاطر باشد که شرکت استرالیایی، از این مویه برای رایحه بخشی و متفاوت شدن عطر جدید خودش استفاده کرده است تا بتواند امضای تخصصی خود را داشته باشد.

عطر بومیان لایم

نت‌های کلیدی عطر بومیان لایم – نسخه ۲۰۰۲

ترنج ایتالیایی، سدر اطلس (مراکش)، وتیور کشور هائیتی، چوب صندل استرالیایی، گشنیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *