اخبار

«عاشق باش،خجالت نکش»؛ عطر جدید و رایحه ای متمایز و مدرن از برند ایرلندی «کیلیان»

یکی از رایحه‌های محبوب و موردپسندی که توسط برند کیلیان (Kilian)، طراحی و تولیدشده است (که موردعلاقه ریحانا نیز است)، رایحه موسوم به لاو (Love) بوده که البته بانام کامل‌تر «لاو، دونت بی شای» (Love,Don’t Be Shy) به معنای «عاشق باش، خجالت نکش» است. این عطر جدید برند کیلیان که برای اولین بار توسط این برند ایرلندی، در سال ۲۰۰۷ میلادی معرفی‌شده بود که اکنون و در میانه‌سال ۲۰۲۰، کیلیان، یک نسخه تازه‌وارد و مدرن‌تر از این عطر را رونمایی کرده است.

رایحه اورجینال عطر جدید برند کیلیان که از نت‌های اصلی غنی بهره می‌برد، اکنون با آکوردهای اضافه و متنوع‌تری همچون عود و گل رُز نیز همراه شده است. در تازه‌ترین رایحه معرفی‌شده توسط این شرکت، چوب صندل و پاچولی (نعناع هندی) به‌عنوان پایه‌های نت‌های اصلی، درون ترکیب، جای گرفته‌اند. طراح این نسخه تازه‌وارد از رایحه «عشق» نیز، خانم کالیس بکر (Calice Becker) است.

عطر جدید برند کیلیان

رایحه جدید برند کیلیان، یک عطر با تولید نسخه محدود است که برند سازنده، برای هرچه خاص‌تر بودن آن، از یک بطری جذاب که ترکیبی از رنگ‌های مشکی و طلایی است نیز استفاده کرده است. حک شدن نام برند و نام رایحه در قسمت طلایی‌رنگ عطر نیز، می‌تواند حس فلسفه گرایانه جذابی را به طراحی نهایی ببخشد.

اشتباهی که چند بار باید مرتکب شد . رایحه ی خوش بو از برند کیلیان. حتما بخوانید .

عطر جدید برند کیلیان

هرم نت‌های اصلی رایحه Love-نسخه ۲۰۲۰

نت‌های اصلی: روغن بهارنارنج

نت‌های میانی: گل یاسمن سامباک، رز، گل زنبق، عود

نت‌های پایه: وانیل، مُشک، مارشمالو (گل ختمی)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *