اخبار

عطر جدید مردانه «اکستریم اسکای»؛ تفسیری متفاوت و جذاب از برند مایکل کورس

شاید تاکنون با اسامی مختلفی از دنیای عطر و ادکلن آشنا شده باشید. برندهایی که هر یک برای خودشان، رسالت و هدفی تعیین کرده و در راستای همان هدف به سمت پیشرو بودن پیش می‌روند. از گوچی و گیونچی و چانل گرفته تا دیگر برندهایی همچون کارتیر و کیلیان و ده‌ها برند نام‌آشنای دیگر که برای خودشان، به شهرت زیادی رسیده‌اند.اما شاید دراین‌بین، نام برند مایکل کورس (Michael Kors) تاکنون کمتر به گوشتان خورده باشد. در حال حاضر و در میانه‌سال ۲۰۲۰ میلادی، عطر جدید مایکل کورس در کالکشن موسوم به اکستریم (Extreme)، جای می‌گیرد. این کالکشن، درون خود شامل رایحه‌هایی همچون اکستریم بلو، اکستریم نایت، اکستریم راش و اکستریم اسپید است که آخرین نمونه آن نیز بانام اکستریم اسکای (Sky به معنای آسمان)، شناخته می‌شود.

عطر جدید مایکل کورس

عطر جدید مایکل کورس نیز درواقع، می‌تواند بدون محدودیت بودن کل فلسفه طراحی مایکل کورس را به نمایش گذاشته و با جاذبه بی‌نظیری که دارد، نشان از یک عطر مردانه با احساسات آسمانی و منحصربه‌فرد را برای همه دوستداران خود، خواهد داشت.

همچنین، ترکیب چوبی-آبی این رایحه جدید، می‌تواند توجه هرکسی را به سمت خود جلب کرده و گویای زیبایی‌های فراز آسمان باشد. ترکیبی درخشان از ادویه‌جات متفاوت و ترنج انرژی‌زا می‌تواند با ویژگی‌های خود، آدرنالین خون هرکسی را بالابرده و با ترکیب نهایی چوب‌هایی همچون سدر، جونیپر، وتیور (vetiver) و سرو، به سرحد نیروی پتانسیل خود برسد.

هرم نت‌های اصلی رایحه تازه‌وارد مایکل کورس اکستریم اسکای

نت‌های گشایشی: ادویه‌جات خنک، فلفل قرمز، درخت سرو، ترنج

نت‌های میانی: جونیپر، چوب سدر، آکوردهای اوزونی

نت‌های پایه: وتیور، مُشک، چوب سدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *