اخبار

The Favourite ؛ با رایحه جدید برند پنهالیگون آشنا شوید

هر رایحه‌ای که توسط برندهای مشهور و به نام این صنعت جذاب تولید می‌شوند، خواه‌ ناخواه فلسفه خاص خود رادارند. فلسفه‌ای که می‌تواند برای طراحان و حتی خود آن شرکت، به‌گونه‌ای خلق شود که درست مانند یک سمفونی زیبا در موسیقی، حس متفاوت و نیروبخشی را به انسان ببخشد. درواقع همین، آکوردهای موسیقی و تشابه آن‌ها با نت‌های و ترکیبات اصلی در عطرها هستند که می‌توانند، به منحصر فرد بودن یک ترکیب چه ازنظر هرم نت‌ها، چه ازلحاظ زنانه یا مردانه بودن و چه از جنبه قیمتی، موردبحث قرار بگیرند.

اکنون نیز مراسم برگزارشده است. مراسمی که در آن،‌یک قصر باشکوه و دیدنی، میزبآن‌یک میهمان محترم و تماشایی خواهد بود. مهمانی که رایحه لباسش می‌تواند درست مانند گیاه میموزا طلایی، چشم همه را به سمت خود، بچرخاند. وقتی نزدیک‌تر می‌شویم و می‌خواهیم از فاصله کوتاه‌تری، رایحه جدید را استشمام کنیم، متوجه بوی خوش مرکباتی مانند ترنج و نارنگی نیز در لایه‌های میانی این عطر می‌شویم.

رایحه جدید برند پنهالیگون -  Favourite

حال در این کاخ خیالی، همگی آماده شروع مراسم شده‌اند و مهمان ویژه نیز بر روی صندلی مخصوصی می‌نشیند. استیج آماده است. آماده یک ترکیب و تلفیق جذاب نت‌های موسیقی با بوی دل‌نشین و زیبا از نت‌های عطرآگین این رایحه جدید که در سومین لایه از نت‌هایش، رایحه چوب صندل، به‌خوبی خودنمایی می‌کند. چه لحظه‌های باشکوهی ایجادشده است.

این درست همان توصیفی است که می‌شود از رایحه جدید برند پنهالیگون (Penhaligon) داشت. رایحه‌ای که نت‌های اصلی آن، از آکوردهای خوش‌رنگ و بوی گل‌ها تشکیل‌شده و بانام The Favourite(به معنای موردعلاقه)، یک رایحه مخصوص بانوان است.

هرم نت‌های اصلی رایحه جدید برند پنهالیگون The Favourite

نت‌های بالایی: نارنگی، گل بنفشه، گیاه فیریزیا (freesia)

نت‌های میانی: میموزا، گل زنبق

نت‌های پایه: چوب صندل هندی، مُشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *